Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Dyrektora Personalnego

GRUPA KAN
Białystok
praca stacjonarna
2367 dni temu

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

Obecnie w związku z intensywnym rozwojem firmy na rynkach zagranicznych, Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: NOP/1/2017
Wymagania:
  • wymagane wykształcenie wyższe, prawnicze
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku zarządczym w dziale HR
  • dobra znajomość j. angielskiego, mile widziana j. rosyjskiego
  • doświadczenie we wdrażaniu narzędzi HR
  • praktyka w budowaniu i realizacji budżetów personalnych
  • znajomość przepisów Kodeksu Pracy oraz umiejętność sprawnej interpretacji tych przepisów
  • dobra znajomość MS Excel

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie wskazanych projektów w zakresie HR w obszarze Grupy KAN
  • współzarządzanie procesami personalnymi
  • koordynacja działań w podległym obszarze
  • planowanie budżetu personalnego i koordynacja jego realizacji
  • realizacja założeń strategii personalnej Grupy KAN

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej organizacji
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w międzynarodowym środowisku
W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN.

Informujemy, że Administratorem Danych jest KAN sp. z o.o. z siedzibą w Kleosinie ul. Zdrojowa 51, 16-001 Kleosin. Z Inspektorem Ochrony Danych skontaktować się można pod adresem inspektor@kan-therm.com.
Posiada Pan/Pani uprawnienie do dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Dane będą przetwarzane na podstawie zgody kandydata oraz przepisów kodeksu pracy wyłącznie w celu prowadzenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji – także w celu prowadzenia kolejnych procesów rekrutacyjnych.
Administrator Danych nie będzie przetwarzał przekazanych danych w sposób zautomatyzowany, ani profilował kandydatów.
Pana/Pani dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom przetwarzającym oraz podmiotom z Grupy Kapitałowej KAN.
W przypadku, jeśli Pan/Pani uzna, że przetwarzanie narusza obowiązujące przepisy, ma Pan/Pani uprawnienie do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.