Zastępca Kierownika Sklepu
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Zastępca Kierownika Sklepu

Poznaj pracodawcę

Poznaj stanowisko:

Zastępca kierownika sklepu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą współzarządzającą funkcjonowaniem sklepu w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Zastępca kierownika nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległego personelu, zatrudnionego w obrębie salonu, kreuje politykę sprzedażową i reklamową salonu, zarządza zatrudnieniem i rekrutacją nowych pracowników salonu zastępując kierownika, lub wykonuje ...

czytaj więcej: Zastępca Kierownika Sklepu

Praca Zastępca Kierownika Sklepu

Zastępca Kierownika Sklepu - Ogłoszenie archiwalne

Praca Marketing Investment Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. / Kadra zarządzająca / Sprzedaż / Obsługa klienta / Łomża

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Przedstawiciel ds. Odszkodowań Biuro Dochodzenia Odszkodowań podlaskie

Przedstawiciel Handlowy Polski Prąd S.A. podlaskie

Kierownik Działu Sprzedaży Manpower podlaskie

Kierownik Rejonu Jeronimo Martins Polska S.A. podlaskie

Doradca Klienta ING Usługi Finansowe S.A. podlaskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

SIZEER to największa w Polsce sieć sklepów z obuwiem i konfekcją sportowo-lifestyle'ową marek takich, jak: NIKE, ADIDAS, REEBOK, PUMA, UMBRO, ASICS, TIMBERLAND, Jeśli interesujesz się sportem, masz dużo energii i chcesz dołączyć do naszego zespołu, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko :

miejsce pracy: Łomża Nr Ref.: ZKŁM/13

ZADANIA:
  • współuczestnictwo w procesie tworzenia polityki towarowej i sprzedażowej na poziomie sklepu i odpowiedzialność za jej realizację
  • odpowiedzialność za wyniki ekonomiczne sklepu poprzez realizację standardów firmy
  • budowanie i nadzorowanie pracy zespołu sprzedawców poprzez rekrutacje, szkolenia i system ocen okresowych pracowników
WYMAGANIA:
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania sprzedażą
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • umiejętność samodzielnej realizacji zadań
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego personelu, samodzielność
  • mile widziana aktywność sportowa połączona ze znajomością branży sportowej
OFERUJEMY:

Oferujemy rozwój zawodowy w stabilnej firmie, pracę w profesjonalnym zespole, a także dużą samodzielność działania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16305 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.