VF Polska Distribution Sp. z o.o.

oddział w Polsce amerykańskiej firmy VF Corporation, właściciel m.in. marek

poszukuje sumiennych, odpowiedzialnych i dynamicznych osób na stanowisko:

Zastępca Kierownika
Nr ref.: Factory Outlet URSUS

Miejsca pracy: (Factory Outlet URSUS) – sklep Vans

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem sklepu zgodnie ze standardami firmy.
  • Pomoc Kierownikowi Sklepu w zarządzaniu, rozwijaniu oraz motywowaniu podległego zespołu.
  • Realizacja planów sprzedażowych sklepu.

Oczekiwania:

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku Zastępcy Kierownika.
  • Pozytywna energia i elastyczna osobowość otwarta na nowe wyzwania.
  • Predyspozycje do przewodzenia innym i motywowania ludzi.
  • Wysokie standardy obsługi klienta.
  • Silna orientacja na wyniki i rozwój.
  • Samodyscyplina, umiejętność pracy pod presją czasu oraz świetna organizacja pracy własnej i podległego zespołu.
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę.
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie stałe oraz premia).
  • prywatną opiekę medyczną.
  • bardzo atrakcyjny dostęp do produktów naszych marek.
  • umowę o pracę.
  • dodatkowy pakiet socjalny.
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie w oparciu o wysokie standardy pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane firmy

Cybernetyki 9
02-677 Warszawa
mazowieckie

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu

W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl