Ogłoszenie numer: 356482, z dnia 2013-12-20

Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Poltech sp z o.o.

W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do pracy w Niemczech na stanowisko:

Zbrojarz

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • praca przy produkcji konstrukcji zbrojeniowych

Wymagania

  • doświadczenie w prefabrykacji zbrojenia,
  • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • duże zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • dokładność i precyzja w działaniu,
  • brak nałogów.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Począwszy od założenia firmy, po dzień dzisiejszy świadczymy usługi eksportowe w branży budowlanej, głównie zajmujemy się produkcją zbrojeń oraz prefabrykatów betonowych dla wiodących firm w Niemczech. Na bazie wieloletniego doświadczenia zdobytego na rynku niemieckim w szerokim zakresie produkcji elementów zbrojeniowych oraz produkcji koszy zbrojeniowych do pali fundamentowych rozpoczęliśmy produkcję w Polsce.

Dane firmy

Zagórska 83
42-680 Tarnowskie Góry
śląskie

Poznaj stanowisko: Zbrojarz Betoniarz

Zbrojarz Betoniarz to osoba, która wykonuje elementy betonowe lub żelbetonowe do konstrukcji nośnych budowli lub elementów wypełniających budowlę, a także tworzy elementy żelbetonowe dróg, mostów, budowli melioracyjnych i innych. Pracownik ten operuje dwoma rodzajami materiałów: betonem i stalą. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: przygotowanie i zmontowanie zbrojenia, ...

Rekrutują z Praca.pl