Zobacz więcej ofert pracy

Zootechnik

Mondi Pro Sp. z o.o.
małopolskie, Wolszyn (wielkopolskie)
praca stacjonarna
3124 dni temu

MONDI Pro Permanent Recruitment Organisation należy do niemieckiej grupy kapitałowej, która już od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa poprzez wynajem personelu i jego rekrutację, w szczególności dla takich branż jak przemysł, logistyka i administracja. Posiadamy 22 oddziały w Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zootechnik
Miejsce pracy: Wolszyn (wielkopolskie)
Zakres obowiązków:
  • Pełnienie stałego nadzoru zootechnicznego oraz sanitarnego ferm;
  • Rejestracja danych produkcyjnych;
  • Bieżący nadzór nad produkcją;
  • Ustalanie wytycznych na produkcję, nadzorowanie prawidłowego ich wykonania;
  • Nadzór nad jakością i warunkami sanitarnymi;
  • Ścisła współpraca z fermami zewnętrznymi – nadzór, monitoring, optymalizacja procesów;
  • Praca o charakterze wyjazdowym.
Wymagania:
  • Znajomość i zrozumienie branży rolnej;
  • Wykształcenie kierunkowe (średnie lub wyższe) weterynaryjne lub pokrewne będzie dodatkowym atutem;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie we współpracy z fermami;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Duże chęci do nauki i rozwoju;
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy;
  • Wysokie pouczcie odpowiedzialności w zakresie pełnionych zadań;
  • Elastyczność i gotowość do pracy w różnych warunkach oraz wykonywania szerokiego zakresu obowiązków;
  • Pełna dyspozycyjność;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Fachowe, wieloetapowe wdrożenie prowadzone przez specjalistów;
  • Samodzielną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w branży;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie, zależne od kwalifikacji i wyników pracy;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Pracodawca oferuje pomoc w relokacji.