Praca i oferty pracy w Praca.pl  
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Praca Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

PRACODAWCA

Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa
woj. mazowieckie
www.bgz.pl


POZNAJ NAS
Tworzymy silny bank uniwersalny należący do Grupy BNP Paribas, wiodącej instytucji finansowej o globalnym zasięgu.

Łączymy wieloletnie doświadczenie z innowacyjnymi rozwiązaniami, które oferujemy międzynarodowym i lokalnym korporacjom, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz klientom indywidualnym. Wyspecjalizowane usługi kierujemy również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego.
Stale się rozwijamy odpowiadając na zmieniające się potrzeby Klientów. Proponujemy nowoczesne i wygodne rozwiązania bankowe dostępne poprzez zaawansowane technologie informatyczne, tj. bankowość internetowa oraz bankowość mobilna z wykorzystaniem sieci komórkowych. Jednocześnie, chcemy być blisko klientów, dysponujemy szeroką siecią oddziałów zlokalizowanych zarówno w dużych aglomeracjach, jak i mniejszych miastach.
Naszym celem jest również osiągnięcie wysokiej pozycji wśród najbardziej pożądanych pracodawców w sektorze finansowym w Polsce. Na co dzień prowadzimy szereg działań mających na uwadze dobro naszych pracowników. Duży nacisk kładziemy na komunikację z pracownikami, wdrożyliśmy wewnętrzną platformę społecznościową oraz cyklicznie przeprowadzamy badanie satysfakcji i zaangażowania pracowników, co pozwala nam poznać ich oczekiwania i potrzeby.

Ważny jest również dla nas proces rekrutacji wewnętrznej, który jest szansą dla naszych pracowników na rozwój zawodowy w ramach naszej organizacji oraz Grupy BNP Paribas na świecie. Zachęcamy pracowników, aby brali karierę w swoje ręce oraz stwarzamy okazje do zastanowienia się nad dalszymi możliwościami i zaplanowania działań rozwojowych.

Uzyskaliśmy tytuł Top Employer Polska 2015, za zgodną z najlepszymi praktykami na rynku politykę personalną, przyznawany przez Top Employers Institute. Certyfikat Top Employer to wynik przeprowadzonego badania polityki personalnej, warunków pracy oraz oferty dla pracowników. Otrzymują go wyłącznie organizacje, których polityka personalna jest zgodna z przyjętymi na światowym rynku standardami. KOGO SZUKAMY?

Osób z pasją, które lubią to, co robią, chcą się rozwijać, są otwarte na zmiany i stale poszukują nowych wyzwań.

http://www.bgzbnpparibas.pl/kariera/poznaj-nas.asp http://www.bgzbnpparibas.pl/index.htm


GDZIE JESTEŚMY?
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa
PolskaAKTUALNE OFERTY PRACY Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Doradca Klienta Detalicznego - Kasjer
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
dziś

Finanse, Bankowość, Sprzedaż, Obsługa klienta

mazowieckie, Radom

 
 

Doradca Klienta Biznesowego
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
wczoraj

Finanse, Bankowość, Sprzedaż, Obsługa klienta

mazowieckie, Sochaczew

 
 

Doradca Klienta Biznesowego
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
2015-11-25

Finanse, Bankowość, Sprzedaż, Obsługa klienta

łódzkie, Łódź

 
 
Archiwalne oferty pracy Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

PRACA W BRANŻY

 
 
 
 
Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

 

Copyright © 2003 - 2015 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16770 / 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.

Praca i oferty pracy w Praca.pl