O nas:
Kwazar Corporation Sp. z o.o. jest jednym z czołowych przetwórców tworzyw sztucznych oraz wiodącym producentem opryskiwaczy w Polsce. Nowoczesny park maszynowy, dający ogromne możliwości produkcyjne sprawia, że Kwazar to nie tylko produkcja własnych wyrobów, ale platforma przetwórstwa tworzyw sztucznych o ogromnych możliwościach.
Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji produkty wytwarzane pod marką Kwazar trafiają dziś do około 100 krajów na całym świecie, w tym m.in. do Algierii, Anglii, Austrii, Białorusi, Bułgarii, Czech, Danii, Emiratów Arabskich, Estonii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Kanady, Kolumbii, Korei Południowej, na Litwę, do Łotwy, Meksyku, Madagaskaru, Niemiec, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowacji, Szwecji, na Ukrainę, a także do USA i Włoch.
Kwazar jest czołowym producentem branży ogrodniczej w Polsce
    • polska firma z tradycjami i ponad 30-letnim doświadczeniem produkcyjnym
    • produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych dla różnych branż
    • szeroki wachlarz produktów: bogaty  asortyment ogrodowy, tj. profesjonalne opryskiwacze ogrodowe, seria techniczna, opryskiwacze hobbystyczne, akcesoria do opryskiwaczy, łopaty zimowe i uniwersalne, pułapki na owady, produkty dla drogownictwa
    • duże możliwości produkcyjne (np. stworzenia wyrobów od „zera”),
    • własny park maszynowy (produkty są wytwarzane w Polsce, pojemności od 0,5L do 1500L, produkcja detali o wadze od 0,2 kg do 34kg)
    • marka globalna, rozpoznawalna na różnych kontynentach
    • bogate doświadczenia biznesowe zarówno na rynku polskim, jak i rynkach międzynarodowych (dział handlowy to sprzedaż w kraju, jak również zagranicą)
    • kadra wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, inżynierów i praktyków - dział prototypowni, dział konstrukcyjny i R&D, własna narzędziownia, nowy park maszynowy (cyklicznie odświeżany),
    • nieustanne inwestycje w technologie, jak również w kadrę pracowniczą
    • elastyczność realizacyjna i terminowość dostaw
    • innowacyjne rozwiązania technologiczne w produktach
    • osiągnięcia - na przestrzeni ponad 30 lat firma wielokrotnie nagradzana/wyróżniana na targach i imprezach międzynarodowych
    • błyskawiczny serwis i bezproblemowa obsługa
    • minimalna (statystyczna) liczba reklamacji (ISO 9001)
    • spółka córka w Wielkiej Brytanii
Nasze Produkty:
Kwazar Corporation Sp. z o.o. to polska firma zajmująca się produkcją opryskiwaczy ogrodniczych, technicznych  i hobbystycznych. W ofercie posiada opryskiwacze ręczne, ciśnieniowe, plecakowe oraz elektryczne o różnej pojemności oraz szeroką gamę dodatkowych akcesoriów i części zamiennych.
To także liczący się producent oznakowania bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz przetwórca tworzyw sztucznych również dla branży drogowej. W ofercie posiada m.in. osłony przeciwolśnieniowe (U19), ograniczniki skrajni drogi (U21), słupki prowadzące hektometrowe (U1a/U1b), słupki przeszkodowe i zespolone (U5a/U5b), separatory (U25c), wykorzystywane do czasowego i stałego oznaczania miejsc, w których wykonywane są  prace drogowe, do wydzielania pasów ruchu, oznaczania miejsc niebezpiecznych, wysepek i  zatok.

Aktualne oferty pracy

  • Kontroler jakości wyrobów

    KWAZAR CORPORATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Budy-Grzybek    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: dokonywanie ocen i pomiarów produkowanych elementów i podzespołów, kontrola jakościowa produktów; sporządzania zapisów z przeprowadzonych kontroli, przeprowadzenie testów pod kątem zgodności ze specyfikacją wyrobu, zatwierdzanie produkcji podczas jej uruchamiania,...
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

KWAZAR CORPORATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Chełmońskiego 144

96-313 Budy-Grzybek