Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku.

Aktualne oferty pracy

  • Operator maszyn cukierniczych

    Dr Gerard Sp. z o.o.   Radzyń Podlaski    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Główne zadania: Ustawianie i kontrola parametrów maszyn wg. wymagań procesu technologicznego Odpowiedzialność za jakość produktów Przygotowanie surowców i półproduktów potrzebnych do produkcji Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy Od kandydatów oczekujemy: Książeczki...
  • Dr Gerard Sp. z o.o.
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Główne zadania: Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności na zgodność z normami IFS, BRC, aktualnymi przepisami prawnymi oraz wymaganiami klientów polskich i zagranicznych. Planowanie i przeprowadzanie szkoleń systemowych oraz...
  • Specjalista ds. kadr

    2 dni
    Opis stanowiska: Przygotowywanie oraz prowadzenie pełnej dokumentacji personalnej, Wprowadzanie danych do systemu, nadzór nad ich poprawnością, Nadzór nad terminowością badań lekarskich, szkoleń BHP oraz innych dokumentów pracowniczych, Opracowywanie harmonogramów pracy, Weryfikacja...
Zobacz archiwalne oferty pracy

3

Dr Gerard Sp. z o.o.

Radzyńska 9

21-560 Międzyrzec Podlaski