Energia dla firm S.A.

Energia dla firm S.A. działa na rynku energii od 2010 roku. Od tego czasu firma rozwija się razem ze zliberalizowanym rynkiem i stale ewoluującymi potrzebami Klientów. Sześć lat doświadczeń pozwoliło nam poznać potrzeby nabywców energii i opracować najlepsze sposoby na ich realizację. Wiedza, którą zdobyliśmy pozwala nam na oferowanie szerokiego zakresu usług, innowacyjnych produktów i wysokiej jakości serwisu.

Przedstawiciele naszej firmy to przede wszystkim doradcy, którzy dążą do wspierania swoich Klientów w biznesie. Wsłuchując się w potrzeby tych, z którymi współpracujemy lub mamy nadzieję nawiązać współpracę, dopasowujemy rozwiązania skrojone na miarę każdej firmy. Dzięki temu wypracowaliśmy pozycję jednego z największych niezależnych sprzedawców energii elektrycznej i gazu w Polsce. Stale rozszerzamy portfolio naszych produktów i usług wyznaczając trendy na polskim rynku.

Ten sukces zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą zgrany zespół ponad 150 osób pracujących na terenie całej Polski. Potwierdzeniem silnej pozycji Energii dla firm jest szereg nagród i wyróżnień przyznanych przez naszych Klientów, media oraz branżę.

Aktualne oferty pracy Energia dla firm S.A.

wczoraj

Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Sprzedaż / Obsługa klienta

mazowieckie, Warszawa

2017-09-22

Informatyka / Administracja

mazowieckie, Radom

2017-09-18

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta

pomorskie
Archiwalne oferty pracy Energia dla firm S.A.