Poznaj nas
Na polskim rynku działamy od 2009 i obecnie posiadamy również biura na Węgrzech, w Czechach, Słowacji i Wielkiej Brytanii. Wiemy, że kluczem do naszego sukcesu są ludzie, którzy z nami pracują. Wkładamy wiele starań, aby praca w naszej firmie odbywała się w atmosferze partnerstwa i otwartości. Pracując z nami będziesz miał szansę zyskać doświadczenie w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej, ale również będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności i podnosić kwalifikacje. Priorytetem są dla nas talenty naszych pracowników, dlatego po rozpoczęciu współpracy z nami będziesz mógł brać udział w licznych rekrutacjach wewnętrznych na różne stanowiska.
Nasze najważniejsze wyróżnienia i nagrody:
  • W latach 2012-2013 4Life Direct został wybrany jednym z najlepszych call center w Europie w konkursie Contact Center World Awards. Jest to pierwsza polska firma, która zdobyła tą prestiżową nagrodę
  • 2010 – 2015 – godło Firma Przyjazna Klientowi za stosowanie najlepszych praktyk w zakresie działań zorientowanych na stałe podnoszenie poziomu obsługi Klienta oraz za skuteczność realizowania założeń polityki zarządzania relacjami z Klientem
  • od 2013 – firma uczestniczy w programie Rzetelna Firma i udostępnia szereg informacji świadczących o jej wiarygodności
Dlaczego warto?
Wysokie dochody
Wynagrodzenie to nie tylko prowizje, ale tez stabilna podstawa. Jednak od Ciebie zależy to ile zarobisz. Twoje zarobki to stała podstawa i dodatkowe bonusy w przedziale 500 – 2000 zł.
Super atmosfera i najlepszy team
Wiemy, że razem możemy zdziałać więcej. Wspólnie dążymy do rozwoju i osiągania sukcesów, by później móc je świętować w naszym doborowym towarzystwie. Nasza doroczna gala z rozdaniem nagród to już tradycja!
Wsparcie oraz wsparcie szkoleń
Za wdrożenie Cię w obowiązki oraz przygotowanie nowych wyzwań odpowiadają certyfikowani Trenerzy. W trakcie dwutygodniowego szkolenia wstępnego poznasz bliżej naszą firmę, produkty oraz techniki sprzedażowe.
Docenienie Twojej pracy
Lubisz wygrywać? Podróżować? Spełniać marzenia? To świetnie! Mamy dla Ciebie możliwość udziału w wewnętrznym systemie wyróżnień pracowników. Możesz wygrać nie tylko nagrody pieniężne, szkoleniowe czy wycieczkę do RPA, ale zyskasz szansę na rozwój kariery.
Dodatkowe benefity
Naszą największą wartością są nasi pracownicy. Dzięki rozbudowanemu programowi wyróżnień najlepsi pracownicy doceniani są przez nagrody rzeczowe, finansowe, wyjazdowe oraz programy szkoleń.
Rozwój i doskonalenie umiejętności
Przed Tobą wiele wyzwań, dlatego czekają Cię coachingi, warsztaty oraz treningi z Team Leaderami i Trenerami.
Firma 4Life Direct sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Archiwalne oferty pracy 4Life Direct sp. z o.o.