BĘDZIEMY DUMNI JEŚLI ZNAJDZIESZ SIĘ W NASZYM GRONIE! Kuźnia Polska SA jest liderem na polskim rynku producentów stalowych odkuwek matrycowych kutych na gorąco. Jesteśmy firmą nastawioną na rozwój technologii, robotyzację i automatyzację procesów. Naszym celem jest ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań oszczędnościowych i inwestycyjnych w obszarze kucia na gorąco. W pracy cenimy różnorodność generacyjną, staramy się łączyć nowoczesne spojrzenie z tradycją i doświadczeniem dwustu lat działalności firmy. Wyróżniamy się skuteczną organizacją pracy, efektywnością biznesową oraz zespołowością i nastawieniem na współpracę.

Aktualne oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka ds. administracji

    Kuźnia Polska S.A.   Skoczów    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres zadań: Zarządzanie codziennymi operacjami biura z, zapewniając sprawną organizację pracy oraz efektywną komunikację wewnątrz i na zewnątrz firmy. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, zarządzanie pocztą elektroniczną oraz tradycyjną, dbając o terminowość...
  • Kierownik ds. kontrolingu

    Kuźnia Polska S.A.   Skoczów    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Na powierzonym stanowisku Kierownik ds. kontrolingu będzie partnerem biznesowym dla zarządu spółki oraz kadry kierowniczej w tematach o charakterze kontrolingowym. Zakres odpowiedzialności: Analiza wyników finansowych firmy i wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych w tym obszarze Wyjaśnianie...

2

Kuźnia Polska S.A.

ul. Górecka 32

43-430 Skoczów