Jesteśmy polską firmą, dbającą o dobre relacje z zleceniodawcami, dostawcami i podwykonawcami. Ze względu na zdobyte doświadczenia jesteśmy w stanie, przedstawić kompleksowe rozwiązania projektowe oraz wykonawcze z zakresu geotechniki dla projektowanych konstrukcji dodatkowo możemy wykonać badania podłoża gruntowego.

Dbamy o zachowanie wysokich standardów BHP na naszych budowach w celu ochrony wszystkich uczestników procesu budowlanego. Podstawą bezpiecznej pracy robót geotechnicznych jest stabilna platforma robocza, zapewniająca pewne poruszanie dla ciężkiego sprzętu budowlanego.

Naszą domeną jest bezpieczne projektowanie na dobrze rozpoznanym podłożu gruntowym dlatego na większości naszych realizacji przed przystąpieniem do prac projektowych wykonujemy na własny koszt weryfikację warunków gruntowych.

Aktualne oferty pracy

  • Inżynier budowy

    PalGeo Sp. Z o.o. Sp. k.   Warszawa, Mokotów, ul. Cybernetyki 19B    praca mobilna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 godz.
    Opis stanowiska: Pomoc w prowadzeniu robót na kontrakcie w branży geotechnicznej, Udział w przygotowaniu produkcji w uzgodnionym zakresie, Nadzór nad pracownikami, Kontrola terminowych dostawa betonu i stali, Odbiór wykonanych robót zgodnie z jakościowymi i terminowymi kryteriami oceny,...
  • Kierownik / Koordynator Projektów

    3 dni
    Opis stanowiska: Planowanie, koordynacja i kontrola przebiegu projektu; Zarządzanie zespołem realizacyjnym, delegowanie zadań, układanie harmonogramów maszyn; Nadzór nad budżetem, wysokim standardem jakości prac oraz terminowością projektu; Rozwiązywanie problemów i konfliktów w trakcie...
  • Asystent / Asystentka projektanta budowlanego, konstruktora - geotechnika

    PalGeo Sp. Z o.o. Sp. k.   Warszawa, Mokotów
    asystent  umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   4 500 - 7 500 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Opis stanowiska: Analiza dokumentacji przetargowej, Przygotowywanie kalkulacji i ofert technicznych, Kontakt z klientem, Wykonywanie obliczeń geotechnicznych, Przygotowanie rysunków technicznych rozwiązań geotechnicznych,

3

PalGeo Sp. Z o.o. Sp. k.

Ul. Graniczna 21

25-649 Kielce