Podobne oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu sprzedaży jako:

Account Manager

Account Manager to jedna z kluczowych ról w naszej firmie. Jest wizytówką i twarzą Praca.pl, ponieważ oferuje klientom usługi naszego portalu. Dzięki Account Managerom nasi klienci publikują na naszym portalu oferty pracy a firma utrzymuje stabilizację finansową.

Najważniejsze zadania na tym stanowisku:
  • Monitorowanie rynku i konkurencji oraz podejmowanie aktywności w oparciu o segmentację klientów;
  • Pozyskiwanie nowych klientów, badanie potrzeb i proponowanie rozwiązań;
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji;
  • Ustalanie warunków współpracy, zawieranie umów i koordynowanie procesu ich realizacji;
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami.
Firma Praca.pl Sp. z o.o.
  • Witryna www.praca.pl to my
  • Data założenia 2007
  • Branża Internet, JobBoard
  • Wielkość firmy 70 pracowników
  • Dział sprzedaży 35-40 osób
  • Lokalizacja Poznań
  • Biuro ul. Strzelecka 49
Warunki pracy:
  • Forma zatrudnienia  umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia

  • Data zatrudnienia od zaraz
  • Sprzęt Desktop/ telefon na biurku
  • System operacyjny Windows/ Linux
  • Praca zdalna nie
  • Delegacje 2 x w roku
  • Benefity work-life balance
    bezpłatna nauka j. angielskiego
    z native speakerem
    płatne rekomendacje
  • Godziny pracy start: 8:00 – 8:30
    end: 16:00 – 16:30
Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Doświadczenie w sprzedaży usług dla HR lub innych produktów i rozwiązań biznesowych B2B;
  • Wysoka motywacja do realizacji założonych planów;
  • Umiejętność budowania i rozwijania długofalowych relacji z klientami;
  • Dojrzałość, samodzielność, odpowiedzialność i spora dawka zaangażowania;
  • Umiejętność planowania czasu pracy, koncentrowania uwagi i energii na działania, które przynoszą odpowiedni efekt.
Perspektywy rozwoju z nami:
  • Jeśli nawiążesz z nami współpracę zapewnimy Ci szkolenie, sprawne wdrożenie w codzienne obowiązki, wyrozumiałość i dużo uwagi;
  • W zależności od Twoich doświadczeń i kompetencji zaoferujemy Ci poziom stanowiska Junior Account; Manager, Account Manager lub Key Account Manager;
  • Umożliwimy Ci ciągły rozwój warsztatu handlowca, ale tylko od Ciebie zależy, jak bardzo rozwiniesz się w naszej organizacji.

Kontakt z kandydatami podejmuje:

Anna Balion,

HR Business Partner.

Poznaj stanowisko: Account Manager

Account manager (ang. account - konto) - zawód ten narodził się w branży reklamowej, a następnie został wprowadzony do innych branż. Mówiąc dosłownie, account manager to specjalista ds. sprzedaży, czyli osoba, która sprawuje ”opiekę nad klientem”. Account manager to jedno z niższych stanowisk kierowniczych w usługach i handlu. Account manager ma pod sobą zespół account executive. Osoba na tym ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl