Teraz rekrutuje

Portal Praca.pl

11 aktualnych ofert pracy od 51 do 250 prac. Internet, Multimedia, Media

Poznaj Praca.pl

W Praca.pl zdajemy sobie sprawę, jak ważne i jednocześnie trudne jest znalezienie odpowiedniego pracownika i właściwego pracodawcę. My to umożliwiamy.

Od ponad 10 lat wspieramy rynek pracy, analizujemy panujące na nim trendy i z determinacją oraz konsekwencją wprowadzamy innowacyjne narzędzia ułatwiające poszukiwanie pracy oraz pracowników. Staliśmy się jednym z największych portali pracy w Polsce.

Miliony użytkowników, dziesiątki tysięcy ogłoszeń o pracę, lata praktyki i profesjonaliści z zakresu e-rekrutacji to właśnie my. Każdego dnia 70 wspaniałych osób pracuje po to, aby wspierać zawodowe życie innych. Mamy ogromny potencjał, gotowość do dalszego rozwoju oraz ambicję, by stać się najbardziej rozpoznawalnym i innowacyjnym serwisem.

Dążymy do pozycji lidera. A Ty? Sprawdź, co osiągnęliśmy do tej pory i pomyśl, ile jeszcze jesteśmy w stanie osiągnąć razem z Tobą!

Więcej

Odkryj Nas, daj się odkryć

Zobacz

Korzyści pracy w Praca.pl

Forma współpracy: umowa o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

System premiowy / system prowizyjny

Płatny program poleceń

Dogodna lokalizacja biur

Elastyczne godziny pracy/ work – life balance

Więcej

Katarzyna Kraska

Manager Działu Sprzedaży Regionalnej

Ludmiła Kostyleva

Project Manager / UX designer

Marcin Mrazek

Senior Key Account Manager

Opinie pracowników

Marta Trybuś

Dział Sprzedaży Poznań

W Praca.pl nie jestem kolejnym "trybikiem w korporacyjnej maszynie" - jestem indywidualną jednostką, specjalistą, osobą znaną ze swoich osiągnięć. W tej firmie mogę się rozwijać i czuję się doceniana. Na każdym etapie mojej pracy mogę liczyć na rzetelny feedback i pomoc ze strony przełożonego.

Anna Wojdyła

Dział SEO

Praca.pl dostrzega osoby zaangażowane i daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach. Wiem, że moja praca jest ważna. Czuję wsparcie całego zespołu, w którym panuje genialna atmosfera. Sama sobie zazdroszczę ;)

Więcej

Al. KEN 18
02-722 Warszawa

7

biur regionalnych

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które nie boją się wpłynąć na nasz rozwój oraz mają siłę i odwagę do budowania swojej pozycji w firmie. Zobacz, kogo szukamy i sam wykreuj to, kim u nas będziesz!

3,5

roku - średni staż pracy

60%

pracowników to kobiety