Zobacz więcej ofert pracy

Account Manager

Labor Poland Sp. Z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3286 dni temu

Ogłoszenie numer: 680558, z dnia 2015-05-06

Chcesz być jednym z najlepszych? Zarabiać mnóstwo pieniędzy, dobrze się przy tym bawiąc? Pragniesz, by praca stała się Twoją pasją? Wpadaj do nas, do świata, w którym uczynimy Cię Liderem, człowiekiem, którym zawsze chciałeś być!

BLOOM FX Sp. z o.o. - to partner jednego z największych brokerów Internetowych w Polsce. Zajmujemy się udostępnianiem platform transakcyjnych, dzięki, którym klient ma dostęp do rynków z całego świata, zaczynając od rynku Forex i kończąc na kontraktach CFD na surowce i towary.
Nauczymy Cię tradowania od postaw, zapewniamy szereg profesjonalnych szkoleń w tej dziedzinie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • kontaktowanie się z klientami w celu promocji finansowych usług firmy
  • sporządzanie ofert i dokumentacji sprzedażowej
  • utrzymanie wysokiego poziomu obsługi posprzedażowej

Wymagania

Idealny kandydat:

  • posiada minimum średnie wykształcenie (studenci studiów zaocznych mile widziani)
  • doświadczenie zawodowe nie jest wymagane (prowadzimy kompleksowe szkolenia)
  • posiada podstawową wiedzę na temat rynków kapitałowych/walutowych
  • interesuje się wydarzeniami gospodarczo-politycznymi w kraju i na świecie
  • potrafi reagować na potrzeby klientów
  • jest dobrze zorganizowany i kulturalny

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stałe godziny pracy (weekendy zawsze wolne)
  • stały i przejrzysty system wynagrodzenia (podstawa+prowizje)
  • szkolenia z zakresu wiedzy finansowej prowadzone przez ekspertów w dziedzinie rynków kapitałowych
  • pracę w młodym zespole
  • szybką ścieżkę awansu