Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Administracja biurowa

pomorskie, Gdańsk

wczoraj

Administracja biurowa, Logistyka / Dystrybucja

pomorskie, Sztum

2016-08-29

Administracja biurowa, Sprzedaż / Obsługa klienta

2016-08-29

pomorskie, Gdynia

Administrator Działu Sprzedaży Flotowej- Ogłoszenie archiwalne

Praca Plichta Sp. z o.o. S.K. / Administracja biurowa / Motoryzacja / Sprzedaż / Obsługa klienta / pomorskie / Gdańsk

To może być Twoja wielka szansa!

Jeśli chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży i wspólnie z nami dalej ekspansywnie zdobywać rynek motoryzacyjny poprzez swoje działania - to  jesteś  osobą, której  szukamy.

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Administrator Działu Sprzedaży Flotowej

Miejsce pracy: Volkswagen Plichta Gdańsk ul. Lubowidzka 42

Osoba zatrudniona na stanowisku Administratora Działu Sprzedaży Flotowej będzie odpowiadała za budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami, tworzenie baz danych, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, realizację zamówień, wydań samochodów, rozliczeń transakcji, sprawdzanie dostępności aut oraz bieżący kontakt z klientami.

Obowiązki:
  • Aktualizacja listy magazynowej

  • Komplementacja dokumentacji handlowej (zamówienia i wydania aut)

  • Opracowywanie i sprawdzanie rozliczeń

  • Zbieranie, sporządzanie i analiza raportów

  • Kontakt z Klientami

Oczekujemy:
  • Zaangażowania oraz motywacji w osiąganiu celów

  • Konsekwencji w działaniu

  • Dobrej znajomości programu Excel

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Prawa jazdy kat. B

  • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego