Zobacz więcej ofert pracy

Animator w hotelu

Pro-Staff Polska
świętokrzyskie
praca stacjonarna
2988 dni temu

Pro-Staff Polska zajmuje się Animacją Czasu Wolnego w Turystyce w każdym możliwym znaczeniu tego słowa. Szkolimy animatorów, przygotowujemy ich do zagranicznych wyjazdów, pomagamy znaleźć pracę w hotelach oferujących bogaty program animacji.

Jeśli kochasz podróże, uwielbiasz poznawać nowych ludzi, uśmiech nie znika Ci z twarzy,

możemy zaproponować Ci zupełnie nowy świat!

Trwa zimowa rekrutacja na kontrakty animacyjne wiosną i latem.

Nr Ref.: GRDOSP

Zadania:

  • Organizowanie zajęć sportowych, konkursów, gier i zabaw dla dzieci i dla dorosłych spędzających urlopy w hotelach 4* i 5* (dla kandydatów bez doświadczenia zapewniamy bezpłatne szkolenie).
Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • uśmiech na twarzy
  • dyspozycyjność na 4-5-7 lub 12 miesięcy
  • udział w spotkaniu z pracodawcą 27.02.2016 podczas Castingu Animatorów Pro-Staff we Wrocławiu do destynacji w Grecji lub na Dominikanie

LUB

  • udział w spotkaniu z pracodawcą 19.03.2016 podczas Castingu Animatorów Pro-Staff we Wrocławiu do destynacji w Hiszpanii, na Wyspach Kanaryjskich lub Balearach
    znajomość języka niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego lub hiszpańskiego na poziomie konwersacyjnym będzie ogromnym dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Animatorzy mają zapewnione BEZPŁATNE zakwaterowanie na terenie hotelu oraz bezpłatne pełne wyżywienie w hotelowych restauracjach.
  • Wynagrodzenie początkujących animatorów, którzy w sezonie 2016 dopiero będą się uczyć animacji, wynosi minimum 2500 PLN NETTO ("na rękę") miesięcznie (przy czym całą tę kwotę możesz zaoszczędzić, bo pracodawca pokrywa koszty mieszkania i wyżywienia). Wynagrodzenie dla doświadczonych animatorów jest wyższe i zależy od długości i zakresu doświadczenia animacyjnego oraz znajomości języków obcych.
  • Elastyczność! Datę rozpoczęcia i zakończenia kontraktu możesz indywidualnie ustalić z pracodawcą (również kontrakty wakacyjne!)
  • Dzięki międzynarodowemu środowisku pracy i pozytywnej atmosferze towarzyszącej zajęciom animacyjnym, praca animatora jest nie tylko dobrą okazją do pogłębiania konkretnych umiejętności i budowania doświadczeń przydatnych i cenionych także w wielu innych branżach (języki obce, praca w grupie, praca samodzielna, budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami), ale również daje pracownikom mnóstwo satysfakcji i okazji do rozwoju osobistego.
  • Pracę dla urodzonych podróżników!  Hotele będące miejscami pracy animatorów zlokalizowane są w najpopularniejszych destynacjach turystycznych i wypoczynkowych, dzięki czemu animatorzy w wolnym czasie mają także okazję do realizowania pasji podróżniczych.