Od 1997 roku specjalizujemy się w produkcji stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i aluminium. Dla naszych Klientów z całej Europy wyprodukowaliśmy już ponad 3 mln okien. Firma oraz nowoczesna fabryka Vetrex mają swoją siedzibę w miejscowości Rokitki koło Tczew. Nasze okna produkujemy w oparciu o możliwie najbardziej zaawansowane technologicznie linie produkcyjne. Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych i funkcjonalnych produktów wykonanych z PVC i aluminium.

Archiwalne oferty pracy

  • Młodszy specjalista ds. eksportu (rynek niemiecki)

    VETREX Sp. z o.o.   Tczew, Tczew - Rokitki    praca stacjonarna
    2294 dni
    Zakres obowiązków: przygotowanie ofert i doradztwo techniczne, odpowiedzialność za logistykę i dokumentację związaną z dostawami i procesami sprzedaży, utrzymywanie współpracy oraz pozytywnych relacji z aktualnymi klientami.
  • Inżynier procesu

    VETREX Sp. z o.o.   Tczew    praca stacjonarna
    2409 dni
    Zakres obowiązków: Badanie zdolności procesu i jego usprawnianie ze szczególnym uwzględnieniem redukcji kosztów produkcji oraz poprawy jakości stolarki, Nadzór nad procesem produkcyjnym poprzez realizowanie działań naprawczych, Współudział w opracowywaniu dokumentacji technicznej i...
  • Informatyk

    2427 dni
    Wymagania podstawowe: Wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów (preferowane informatyczne lub pokrewne) Doświadczenie w pracy w Dziale IT (ale mile widziani również studenci informatyki) Wiedza i doświadczenie w zakresie budowy i konfiguracji sprzętu komputerowego; Wiedza na temat...
  • Młodszy pracownik produkcji stolarki PVC

    2464 dni
    Zakres obowiązków: prace związane z obróbką profili PCV ( frezowanie, cięcie, wiercenie) składanie profili PCV ( składanie konstrukcji, okuwanie okien, etykietowanie itp.)

VETREX Sp. z o.o.

Rokitki, ul. Skarszewska 13

83-110 Tczew