Grupa ELTE posiada bogate doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu systemów teleinformatycznych dla firm z różnorodnych branż oraz jednostek samorządu terytorialnego. Nasze rozwiązania wspierają i monitorują procesy świadczenia usług, optymalizują wykorzystanie zasobów, usprawniają logistykę transportu i komunikacji.

Pomagamy firmom w cyfryzacji ich procesów. Od ponad 20 lat z dumą dostarczamy rozwiązania klientom na całym świecie. Wykorzystujemy najnowsze trendy technologiczne i informatyczne, a także własne zaplecze produkcyjne. Dzięki temu możemy podjąć się realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Jako producent zarówno oprogramowania, jak i komponentów sprzętowych, możemy zagwarantować elastyczne i dopasowane do potrzeb klienta rozwiązania umożliwiające dalszą rozbudowę i ciągłą modernizację.

W skład Grupy wchodzi pięć spółek celowych:

– ELTE GPS Sp. z o.o.

– ELTE SMART Sp. z o.o.

– ELTE GPS LOGISTIC Sp. z o.o.

– SIENNA APP Sp. z o.o.

Archiwalne oferty pracy

  • Python developer

    ELTE GPS sp. z o.o.   Kraków    praca stacjonarna
    1253 dni
    Zakres obowiązków: Tworzenie od podstaw rozbudowanych systemów typu embedded, Tworzenie i utrzymanie integracji z systemami wspierającymi (integracje 3rd party), Współuczestniczenie w planowaniu kolejnych funkcji systemu (Twój głos ma dla nas wielkie znaczenie!), Wspieranie innych członków...
  • Backend developer (node.js)

    1253 dni
    Zakres obowiązków: Tworzenie od podstaw rozbudowanych systemów, Tworzenie i utrzymanie integracji z systemami wspierającymi (integracje 3rd party), Rozwijanie modułów odpowiedzialnych za weryfikację jakości, Współuczestniczenie w planowaniu kolejnych funkcji systemu (Twój głos ma dla nas...
  • Specjalista ds. wsparcia informatycznego klienta ze znajomością języka hiszpańskiego

    1949 dni
    Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało przede wszystkim świadczenie pomocy technicznej / informatycznej, analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów, zdalna konfiguracja urządzeń oraz opieka nad systemami informatycznymi.
  • Web developer

    1952 dni
    Zakres obowiązków: produkcja, rozwój i utrzymanie aplikacji, udział w ciekawych i rozwojowych projektach.
  • Elektronik w dziale produkcji i serwisu

    2425 dni
    uruchamianie układów elektronicznych; testowanie urządzeń zgodnie z dokumentacją i procedurami produkcji; diagnozowanie i usuwanie usterek w urządzeniach elektronicznych; serwisowanie urządzeń elektronicznych; prace montażowe na poszczególnych etapach produkcji urządzenia;

ELTE GPS sp. z o.o.

ul. Gromadzka 71

30-719 Kraków