Asystent Architekta

MAD

Wrocław

16 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: AAR/WR/12/2017/PA

Murapol Architects Drive to spółka projektowa wchodząca w skład Grupy Murapol, która od 16 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski oraz zagranicą. W skład Grupy Murapol wchodzi kilkadziesiąt spółek, które operują w trzech segmentach rynku: deweloperskim, wykonawczym oraz inwestycyjnym.

Opis stanowiska:
  • Uczestnictwo w procesie projektowym od fazy koncepcji do projektu wykonawczego
  • Współudział w opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
  • Przygotowywanie analiz chłonności pod kątem możliwości inwestycyjnych działki
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe architektoniczne
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad - warunek
  • Mile widziana znajomość programu Revit
Oferujemy:
  • Udział w realizacji dużych, wieloetapowych projektów mieszkaniowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Praca w przyjaznym zespole z dużym doświadczeniem zawodowym
  • Prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, możliwość uczestnictwa w kursach językowych i szkoleniach
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta