Asystent księgowo-administracyjny

BISEK- FINANSE Karolina Bisek

Wrocław

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 1907888, z dnia 2018-02-14

www.bisek-finanse.pl

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • wystawianie faktur
  • wprowadzanie dokumentów do systemu magazynowego (PZ,WZ,MM)
  • rozliczanie produkcji
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • przyjmowanie klientów kancelarii
  • pomoc w dziale księgowości
  • pomoc w pracach biurowych, inne

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne z zakresu finansów i rachunkowości / ekonomi / prawa / administracji
  • samodzielność
  • znajomość obsługi urządzeń i programów biurowych
  • komunikatywność
  • uporządkowanie w pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • operatywność, umiejętność rozwiązywania pojawiających się problemów
  • dobra organizacja czasu pracy
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent/ka ds. Administracji

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Asystent/ka ds. Administracji Praca Asystent/ka ds. Administracji

Rekrutują z Praca.pl