Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1791473, z dnia 2017-09-14

Firma AJ Nieruchomości od ponad 11 lat specjalizuję się w nieruchomościach gruntowych oraz inwestycjach deweloperskich. Kompleksowo obsługujemy klientów decydujących się na zakup działki budowlanej i budowę domu.  Firma specjalizuje się w sprzedaży działek budowlanym oraz inwestycjach deweloperskich na terenie Poznania oraz gmin Dopiewo i Tarnowo Podgórne. Doradzamy przy sprzedaży i zakupie domów, mieszkań na rynku pierwotnym.

Informację o nas można uzyskać:

www.aj.nieruchomosci.pl

www.gruntybudowlane.wordpress.com

www.facebook.com/aj.poznan

Dołącz do specjalistów z branży nieruchomości gruntowych i z rynku pierwotnego.

AJ Nieruchomości szuka prawdziwego Gladiatora lub Gladiatorki! Osoby, która chce sporo osiągnąć na rynku nieruchomości. Działamy w oparciu o długoletnie doświadczenie, fachową wiedzę i przede wszystkim skuteczność w działaniu. Pomyśl o swojej przyszłości i wyślij zgłoszenie.

Asystent nieruchomości gruntowych

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji nieruchomości,
  • Pomoc w pozyskiwaniu nieruchomości,
  • Organizacja i monitoring transakcji,
  • Współpraca z zespołem specjalistów.

Wymagania

Zapraszamy osoby które:

  • Studiują na ostatnim roku studiów lub właśnie ukończyły,
  • Są samodzielne,
  • Pozytywne,
  • Wykazują determinację w realizacji celów,
  • Zmotoryzowane

Oferujemy

  • DUŻE WYNAGRODZENIE (podstawa + premie),
  • PEŁNE wdrożenie,
  • podstawowe i specjalistyczne SZKOLENIA z dziedziny nieruchomości gruntowych i rynku deweloperskiego,
  • pracę w nowoczesnych WARUNKACH (biurowiec Nobel Tower),
  • ATMOSFERĘ wsparcia,
  • ŚNIADANIA poniedziałkowe,
  • ELASTYCZNE godziny pracy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AJ Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl