Ogłoszenie numer: 1791473, z dnia 2017-09-28

Firma AJ Nieruchomości od ponad 11 lat specjalizuję się w nieruchomościach gruntowych oraz inwestycjach deweloperskich. Kompleksowo obsługujemy klientów decydujących się na zakup działki budowlanej i budowę domu.  Firma specjalizuje się w sprzedaży działek budowlanym oraz inwestycjach deweloperskich na terenie Poznania oraz gmin Dopiewo i Tarnowo Podgórne. Doradzamy przy sprzedaży i zakupie domów, mieszkań na rynku pierwotnym.

Informację o nas można uzyskać:

www.aj.nieruchomosci.pl

www.gruntybudowlane.wordpress.com

www.facebook.com/aj.poznan

Dołącz do specjalistów z branży nieruchomości gruntowych i z rynku pierwotnego.

AJ Nieruchomości szuka prawdziwego Gladiatora lub Gladiatorki! Osoby, która chce sporo osiągnąć na rynku nieruchomości. Działamy w oparciu o długoletnie doświadczenie, fachową wiedzę i przede wszystkim skuteczność w działaniu. Pomyśl o swojej przyszłości i wyślij zgłoszenie.

Asystent nieruchomości gruntowych

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji nieruchomości,
  • Pomoc w pozyskiwaniu nieruchomości,
  • Organizacja i monitoring transakcji,
  • Współpraca z zespołem specjalistów.

Wymagania

Zapraszamy osoby które:

  • Studiują na ostatnim roku studiów lub właśnie ukończyły,
  • Są samodzielne,
  • Pozytywne,
  • Wykazują determinację w realizacji celów,
  • Zmotoryzowane

Oferujemy

  • DUŻE WYNAGRODZENIE (podstawa + premie),
  • PEŁNE wdrożenie,
  • podstawowe i specjalistyczne SZKOLENIA z dziedziny nieruchomości gruntowych i rynku deweloperskiego,
  • pracę w nowoczesnych WARUNKACH (biurowiec Nobel Tower),
  • ATMOSFERĘ wsparcia,
  • ŚNIADANIA poniedziałkowe,
  • ELASTYCZNE godziny pracy

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl