Ogłoszenie numer: 294118, z dnia 2013-07-11

Agencja Promocji Tu i Teraz

Ogólnopolska Firma sprzedaży bezpośredniej w związku z dynamicznym rozwojem naszego projektu poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent Prezentera

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • przygotowanie sal prezentacyjnych do pokazów
  • organizacja pracy handlowca
  • rejestracja wniosków kredytowych

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność (praca tylko na wyjazdach służbowych - noclegi w hotelach
  • zdolności organizacyjne
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • pracę w firmie o uregulowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stała + prowizja)
  • gwarancję rozwoju zawodowego i osobistego przez innowacyjny system szkoleń
  • możliwość awansu
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Dane firmy

Kierbedzia 4
00-728 Warszawa
mazowieckie

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Sprzedaży

Asystent Działu Sprzedaży jest to osoba, która odpowiada za wspieranie pracy Działu Sprzedaży w firmie. Do głównych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należy: wspieranie pracy działu handlowego, przygotowywanie tłumaczeń, raportów i prezentacji, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, uzupełnianie zapasów, zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw, a także przygotowywanie ofert ...

Rekrutują z Praca.pl