Asystent Prezentera
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Asystent Prezentera

Poznaj pracodawcę

Kierbedzia 4
00-728 Warszawa
woj. mazowieckie

Poznaj stanowisko:
Asystent Działu Sprzedaży

Asystent Działu Sprzedaży jest to osoba, która odpowiada za wspieranie pracy Działu Sprzedaży w firmie. Do głównych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należy: wspieranie pracy działu handlowego, przygotowywanie tłumaczeń, raportów i prezentacji, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, uzupełnianie zapasów, zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw, a także przygotowywanie ofert ...

czytaj więcej: Asystent Działu Sprzedaży

Praca Asystent Działu Sprzedaży

Asystent Prezentera - Ogłoszenie archiwalne

Praca Agencja Promocji Tu i Teraz / Administracja biurowa / Sprzedaż / Obsługa klienta

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Asystent/Adiunkt w Pracowni Historii Bibliotek i Czytelnictwa Biblioteka Narodowa mazowieckie

Asystentka biura z biegłym niemieckim Manpower mazowieckie

Asystent/ka biura Intercom WorldWide S.L. mazowieckie

Asystentka Dyrektora Finansowego Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. mazowieckie

Asystent Kierownika Sklepu Netto Sp. z o.o. mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 294118, z dnia 03-07-2013

Agencja Promocji Tu i Teraz

Ogólnopolska Firma sprzedaży bezpośredniej w związku z dynamicznym rozwojem naszego projektu poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • przygotowanie sal prezentacyjnych do pokazów
  • organizacja pracy handlowca
  • rejestracja wniosków kredytowych

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność (praca tylko na wyjazdach służbowych - noclegi w hotelach
  • zdolności organizacyjne
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • pracę w firmie o uregulowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stała + prowizja)
  • gwarancję rozwoju zawodowego i osobistego przez innowacyjny system szkoleń
  • możliwość awansu
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16280 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.