MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466,  specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje dla swojej marki odzieżowej MG Shohlari osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Asystent sprzedaży
Miejsce pracy: Kraków, Mogilany
Nr ref.: AS/08/MOG

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
  • dbanie o estetyczną ekspozycję towaru w salonie
  • obsługa kasy fiskalnej
  • przygotowanie towaru do sprzedaży (przyjmowanie dostawy, metkowanie)

WYMAGANIA:

  • zorientowanie na potrzeby Klienta
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku oraz w soboty)
  • wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i kreatywność
  • doświadczenie w handlu w firmie odzieżowej będzie dodatkowym atutem

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę
  • szansę na rozwój w firmie o uznanej renomie
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjny system wynagrodzeń

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Bądź na bieżąco! Śledź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/MGsolutionsapt/
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MGcentral Justyna Gąsiorowska dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów MGcentral Justyna Gąsiorowska w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Sprzedaży

Asystent Działu Sprzedaży jest to osoba, która odpowiada za wspieranie pracy Działu Sprzedaży w firmie. Do głównych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należy: wspieranie pracy działu handlowego, przygotowywanie tłumaczeń, raportów i prezentacji, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, uzupełnianie zapasów, zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw, a także przygotowywanie ofert ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl