Asystent w Dziale Projektów ze znajomością j. rosyjskiego

Planika Sp. z o.o.

Brzoza, Bydgoszcz, Toruń

184 dni temu

Firma Planika Sp. z o.o z siedzibą w Brzozie Bydgoskiej jest liderem rynku inteligentnych rozwiązań z prawdziwym ogniem dekoracyjnym. Jako zwycięzca konkursu „Lider Eksportu Pomorza i Kujaw w 2016 r.” możemy pochwalić się partnerstwami dystrybucyjnymi i luksusowymi realizacjami na całym świecie. W Planice stawiamy przede wszystkim na doskonały produkt i doświadczenie naszych handlowców. Dlatego już od 15 lat nieprzerwalnie inwestujemy w rozwój technologii, partnerstw handlowych i projektowych, jak i rozwój osobisty i zawodowy członków naszego zespołu. Nasi Area Managerowie Projektów odwiedzają najdalsze zakątki globu, by z dumną inspirować architektów, designerów i inwestorów do współpracy przy projektach architektury wnętrz najwyższej klasy.

 

W związku z intensywnym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent w Dziale Projektów ze znajomością j. rosyjskiego
Miejsce pracy: Brzoza koło Bydgoszczy

Jeśli:
  • prowadzisz swobodne konwersacje w języku rosyjskim,
  • posiadasz naturalną umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z drugim człowiekiem,
  • lubisz pracować w atmosferze kreatywnej burzy mózgów,
  • na uśmiech odpowiadasz uśmiechem,
  • chciał(a)byś realnie wpłynąć na rozwój firmy i bezpośrednio przyczynić się do jej sukcesów sprzedażowych,

zapraszam Cię do obejrzenia tego filmu

https://www.youtube.com/watch?v=e8FKB_MKrSw

 

i wysłania do nas swojego CV..

 

Oferujemy Ci:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • unikalną atmosferę w zespole międzynarodowych specjalistów,
  • system indywidualnych szkoleń, które wzmocnią Twoją pewność siebie i kompetencje w kontaktach z architektami,
  • wartościowe doświadczenia międzykulturowe w pracy z klientami biznesowymi sektora design & innovation.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Planika Sp. z o. o.

Planika Sp. z o.o. to światowy lider branży biokominków, obecny na rynku od ponad 10 lat.
Jesteśmy firmą innowacyjną o międzynarodowym zasięgu, posiadamy niezwykle rozwiniętą sieć dystrybucji produktów: oddziały w USA oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz partnerów i dystrybutorów w ponad 60 krajach na całym świecie.
Jesteśmy firmą otwartą na ludzi. Stawiamy zarówno na osoby z ciekawym bagażem doświadczeń i wysokim poziomem kompetencji, jak również na osoby młode, po studiach, pełne zapału i chęci do zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy. Pracujemy w zgranym zespole, w którym każdy może liczyć na szacunek i wsparcie od bardziej doświadczonych kolegów, w którym ważna jest przyjazna atmosfera oraz przejrzyste i uczciwe zasady działania.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Rekrutują z Praca.pl