Asystentka Biura

Klient portalu Praca.pl

Poznań

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 1884502, z dnia 2018-01-10

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: AST1/2017

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację i efektywne działanie biura oraz aktywne wsparcie Zarządu.

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów w firmie
  • Obsługa i rejestr informacji i inwestycjach
  • Dbałość o wygląd i funkcjonalność oraz pełne wyposażenie biura
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi: firmy logistyczne, agencje marketingowa, drukarnie, itd.
  • Wsparcie księgowości w podstawowych zadaniach, obsługa programu Subiekt,
  • Wsparcie działu sprzedaży - obsługa przed i posprzedażowa
  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez Zarząd

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • Komunikatywność umiejętność nawiązywania relacji
  • Bardzo dobra obsługa programów komputerowych (Word, Excel, Power Point)
  • Preferowany student/osoba w trakcie kształcenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym odbieranie telefonów i korespondencję
  • Wysoka kultura osobista, świetna organizacja pracy oraz zaangażowanie
  • Otwartość, pozytywne nastawienie do pracy
  • Chęć uczenia się

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Stałe godziny pracy - 8:00 - 16:00
  • Wolne weekendy umożliwiające studia zaoczne
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wdrożenie na stanowisko
  • W miarę zdobywania doświadczenia coraz więcej nowych i ciekawych projektów
  • Kartę Multisport

Wynagrodzenie

Od 2000 do 4000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Asystent/ka ds. Administracji

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Asystent/ka ds. Administracji Praca Asystent/ka ds. Administracji