Podobne oferty pracy

Back Office Specialist with German

Grafton Recruitment

Kraków

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 6-26-43947/PC
Opis stanowiska:
A major and fast expanding international company, operating all over world is looking for qualified candidates to fill the position Back Office Specialist with German.

Responsibilities:
  • Contact with Clients from Germany and Austria via phone and mail
  • Resolving issues with documentations
  • Updating internal system of the company
Wymagania:
  • German language qualifications C1/ C2
  • Very good English both spoken and written
  • Professional experience in customer services would be an asset
  • Excellent interpersonal and communications skills
  • Excellent customer service skills
  • Proactive and flexible approach
  • High level of accuracy, good attention to detail
Informacje dodatkowe:
  • Very attractive salary
  • Benefit package (Multisport, private medical care)
  • English lessons in company
  • Trainings
  • Working place in center of Krakow

Recruitment Agency no. 812
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Pracownik Działu Obsługi Klienta (Market) to osoba, która jest odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w danym sektorze sklepu wielobranżowego, a także do obowiązków pracownika tego należy też: dbałość o dobre relacje z klientami, realizacja planów sprzedaży, monitorowanie płatności obsługiwanych klientów, rozpatrywanie reklamacji, kontrola dokumentacji magazynowej, udział w ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl