Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Zobacz więcej ofert pracy

BI Architect

Experis Warszawa
Warszawa
praca stacjonarna
3829 dni temu

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 258465

Zadania:
  • Tworzenie architektury, modeli oraz wzorców pod konkretne projekty
  • Zapewnienie, aby odpowiednie wzorce i standardy były stosowane w rozwoju BI
  • Ścisła współpraca z globalnym działem zarządzania jakością w celu odpowiedniego zarządzania architekturą
  • Rozwój hurtowni danych zgodny z wzorcami projektowymi
  • Odpowiedzialność za jakość kodu
  • Zapewnianie technicznej ekspertyzy w celu określania kierunku rozwoju oraz koncepcji nowych produktów
  • Wspieranie merytoryczne i zarządzane pracą programistów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane IT)
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie jako architekt w projektach wdrożeniowych BI na dużą skalę
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia związanego z cyklem rozwoju oprogramowania BI w zakresie:

             - Rozwoju i implementacji BI architektury
             - Doskonała znajomość SQL Server Development (SSIS, SSAS, SSRS)
             - Rozwój oraz implementacja portal, aplikacji webowych i platform
             - Znajomość narzędzi BI oraz systemów takich jak Microsoft BI Stack
             - Znajomość UML
             - Programowanie na platformie .NET (C#, ASP.NET)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Praca stała
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.