Architekt it w zespole rozwoju iko

PKO Bank Polski
Warszawa
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
3 dni temu
DZIEŃ DOBRY W PRACY
W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.
Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.
#ZajmijStanowisko:
Architekt it w zespole rozwoju iko

IT

(Warszawa)

U nas masz na dzień dobry:

  • Umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne.
  • Zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym - bo nie samą pracą człowiek żyje.
  • Pełny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku, po korzystny fundusz emerytalny - bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy.
  • Prywatną opiekę zdrowotną na terenie całej Polski - bo zdrowie jest najważniejsze.

Na co dzień w naszym zespole:

  • odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce,
  • określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i technologii,
  • określasz sposoby orkiestracji usług aplikacyjnych, które będą tworzone, modyfikowane lub wykorzystywane w ramach projektu,
  • współpracujesz z właścicielami biznesowymi: odbiór analiz biznesowych i ocena wykonalności wymagań,
  • projektujesz integracje między systemami informatycznymi, ze szczególnym uwzględnieniem GCP,
  • odpowiadasz za tworzenie i aktualizację dokumentacji oraz procedur,
  • identyfikujesz i rekomendujesz obszary do rozwoju i optymalizacji systemów i procedur IT,
  • współpracujesz z osobami odpowiedzialnymi za obszar cyberbezpieczeństwa, warstw dostępowych dla usług i sposobu ich implementacji,
  • współpracujesz z developerami, dostawcami aplikacji.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • masz min. 5 lat doświadczenia w projektowaniu rozwiązań i integracji systemów IT,
  • znasz wzorce architektoniczne na potrzeby budowania architektury rozwiązania,
  • masz doświadczenie związane z wdrażaniem usług w środowisku orkiestratora GKE (Google Kubernetes Engine),
  • masz doświadczenie we wdrażaniu usług w oparciu o mikroserwisy,
  • znasz procesy rozwoju i dostarczania aplikacji w chmurze,
  • masz doświadczenie w projektowaniu rozwiązań z wykorzystaniem usług GCP,
  • znasz zagadnienia konteneryzacji oraz CI/CD,
  • znasz produkty: Openshift, Kubernetes, Artifactory, Hashicorp Vault, Grafana / Prometheus, Spring,
  • rozumiesz mechanizmy uwierzytelnienia i autoryzacji oraz powiązane z tym standardy (Auth 2.0 , OIDC etc.),
  • potrafisz analizować kod aplikacji w języku Java i C++, znasz narzędzia typu Git,
  • potrafisz modelować w oparciu o ArchiMate, UML,
  • swobodnie posługujesz się zagadnieniami z zakresu kryptografii (podpisy cyfrowe, algorytmy szyfrujące, PKI etc.),
  • potrafisz czytać dokumentację techniczną w języku angielskim,
  • masz wykształcenie wyższe (preferowany kierunek informatyka).

 
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość usług biznesowych związanych z bankowością elektroniczną i mobilną, systemami płatniczymi, płatnościami mobilnymi, kartami płatniczymi etc.

To dobry dzień na aplikowanie! #ZajmijStanowisko.

Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"?
Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!
Aplikuj teraz
 

Poznaj

PKO Bank Polski S.A.

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego, a także jedną z wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej.

Bank powstał z myślą o klientach indywidualnych, jednak obecnie jest także głównym partnerem przedsiębiorstw, korporacji, instytucji rządowych i samorządowych. Zajmując na rynku wiodącą pozycję pod względem osiągnięć biznesowych oraz wyników finansowych, wyznacza kierunki rozwoju bankowości w Polsce. W codziennych działaniach i realizowanych projektach koncentrujemy się na wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i na wysokiej jakości obsługi. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy i cały czas rozwijamy nasz potencjał.

Od lat jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców - znajdziecie nas w czołówce takich prestiżowych rankingów jak: AIESEC, UNIVERSUM, Antal International, Solidny Pracodawca.

PKO Bank Polski zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Szeroka oferta oraz duża skala działania Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych.

Podobne oferty

  • Analityk systemowy it

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    9 godz.
    Na co dzień w naszym zespole:analizujesz i modelujesz procesy ETL;współpracujesz z innymi jednostkami Banku w celu opracowania specyfikacji wymagań dla nowych źródeł danych;projektujesz model logiczny danych w obszarze operacyjnej hurtowni danych;tworzysz macierz STM (Source-Target-Matrix) na...
  • Analityk Biznesowo-Systemowy

    Asseco Data Systems S.A.   Warszawa, ul. Adama Branickiego 13    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Zadania: praca w projektach zarządzanych zwinnie, analiza potrzeb klienta, analiza wymagań i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania, zarządzanie wartością biznesową wytwarzanych rozwiązań, współpraca i konsultacje rozwiązań technicznych z zespołem programistycznym, projekt...
  • SQL System Reliability Engineer

    Cognizant Technology Solutions Poland Sp z o o   Warszawa    praca zdalna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Working model: remote, Poland What we do: As Top Employer, we are dedicated to helping the world's leading companies build stronger businesses = helping them go from doing digital to being digital. Cognizant Poland offices are located in Gdansk, Wroclaw, and Kraków. With the capacity to support...
  • Analityk Biznesowy

    Asseco Data Systems S.A.   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Gdańsk
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: zarządzanie wymaganiami klienta, tworzenie projektów funkcjonalnych systemów informatycznych, analizowanie potrzeb klienta oraz procesów biznesowych, tworzenie dokumentacji analitycznej.