Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik Kowala

    Kuźnia Polska S.A.   Skoczów    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa urządzeń do przeróbki plastycznej metalu: pras, kuźniarek, szlifierek; Kontrola wykonanych odkuwek - wzrokowa i za pomocą urządzeń; Dbałość o jakość wykonywanej pracy oraz o utrzymanie właściwego stanu technicznego powierzonych maszyn;
Zobacz więcej ofert pracy

Blacksmith

EU Montage Denmark ApS
Dania, Denmark
praca stacjonarna
2375 dni temu
EU Montage

Blacksmiths with welder experience for work abroad in EU, mainly in Denmark

EU Montage is looking for blacksmiths to expend our current staff.

EU Montage can offer work at large scale constructions projects or maintenance work at plants abroad,  in EU, mainly in Denmark.

Blacksmith
Miejsce pracy: Denmark

We are recruiting for projects with start within the next 5 weeks or 1 quarter in 2018.

The procedure is:
  • You apply
  • We select
  • You get an invitation for a personal job interview in Gdansk or Warzew
  • At the interview you will get introduced to the terms, procedures and conditions of working at EU Montage
  • If we have an agreement you become a member of the staff at EU Montage Denmark ApS

 For now there is planned interviews in calendar week 50 in Gdansk or Warsaw.

Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.