Podobne oferty pracy

Doradca Klienta Biznesowego

Klient portalu Praca.pl

Siedlce, Mińsk Maz., Węgrów, Łuków, Sokołów Podlaski

Ogłoszenie numer: 1807593, z dnia 2017-10-12

W związku ze stałym rozwojem branży ubezpieczeniowej w Polsce, do nowo budowanych struktur na terenie wschodniej części województwa mazowieckiego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Siedlce, Mińsk Maz., Węgrów, Łuków, Sokołów Podlaski

Nr Ref.: 09/17

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i finansowych dla firm
  • Raportowanie aktywności w systemach firmowych
  • Profesjonalne doradztwo i budowanie długofalowych relacji z Klientem
  • Opieka nad portfelem
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej
  • Wykorzystanie swojej kreatywności, energii i proaktywnej postawy w realizacji celów

Wymagania

  • Jesteś przedsiębiorczy i zorientowany na osiąganie celu
  • Umiesz budować długotrwqłe relacje z Klientem
  • Planujesz czas pracy i efektywnie go wykorzystujesz
  • Masz co najmniej średnie wykształcenie i Niekaralność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: podstawa 2500 plus wysokie prowizje
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Liczne konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami i wyjazdami zagranicznymi
  • Benefity pracownicze: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie doświadczonego Menedżera
  • Możliwość awansu na stanowisko Menedżera Zespołu Sprzedażowego

Wynagrodzenie

Od 2500 do 5000 PLN

Poznaj stanowisko: Doradca Ubezpieczeniowy

Doradca ubezpieczeniowy to stanowisko niemal tożsame ze stanowiskiem agenta ubezpieczeniowego. Doradca zajmuje się pozyskiwaniem klientów dla zakładów ubezpieczeniowych, w imieniu których działa. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje podległy sobie teren w poszukiwaniu osób potencjalnie zainteresowanych ofertą ubezpieczeniową i umawia się z nimi na spotkania, na których przedstawia im ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl