Podobne oferty pracy

Doradca Klienta Biznesowego

Klient portalu Praca.pl

Siedlce, Mińsk Maz., Węgrów, Łuków, Sokołów Podlaski

Ogłoszenie numer: 1807593, z dnia 2017-10-12

W związku ze stałym rozwojem branży ubezpieczeniowej w Polsce, do nowo budowanych struktur na terenie wschodniej części województwa mazowieckiego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Siedlce, Mińsk Maz., Węgrów, Łuków, Sokołów Podlaski

Nr Ref.: 09/17

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i finansowych dla firm
  • Raportowanie aktywności w systemach firmowych
  • Profesjonalne doradztwo i budowanie długofalowych relacji z Klientem
  • Opieka nad portfelem
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej
  • Wykorzystanie swojej kreatywności, energii i proaktywnej postawy w realizacji celów

Wymagania

  • Jesteś przedsiębiorczy i zorientowany na osiąganie celu
  • Umiesz budować długotrwqłe relacje z Klientem
  • Planujesz czas pracy i efektywnie go wykorzystujesz
  • Masz co najmniej średnie wykształcenie i Niekaralność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: podstawa 2500 plus wysokie prowizje
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Liczne konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami i wyjazdami zagranicznymi
  • Benefity pracownicze: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie doświadczonego Menedżera
  • Możliwość awansu na stanowisko Menedżera Zespołu Sprzedażowego

Wynagrodzenie

Od 2500 do 5000 PLN

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych, za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.

Poznaj stanowisko: Doradca Ubezpieczeniowy

Doradca ubezpieczeniowy to stanowisko niemal tożsame ze stanowiskiem agenta ubezpieczeniowego. Doradca zajmuje się pozyskiwaniem klientów dla zakładów ubezpieczeniowych, w imieniu których działa. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje podległy sobie teren w poszukiwaniu osób potencjalnie zainteresowanych ofertą ubezpieczeniową i umawia się z nimi na spotkania, na których przedstawia im ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl