Podobne oferty pracy

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Doradca klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DOR/WAW/0817
Obowiązki:
  • aktywna obsługa klienta,
  • bieżące prace porządkowe na sklepie,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Wymagania:
  • wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta,
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność, miłe aparycja, sumienność.
Oferujemy:
  • umowę-zlecenie,
  • pracę w młodym, sympatycznym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej sieci sklepów, odzieżowych o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl