Podobne oferty pracy

Naszym Klientem jest firma z branży szkoleniowej, istniejąca od wielu lat na polskim rynku. W związku z rozwojem działu sprzedaży, szukamy osoby na stanowisko:

Doradca Klienta
Kraków
Nr ref.: 6488

Wymagania:

  • Zaangażowanie, ambicja i chęć do podejmowania wyzwań
  • Przedsiębiorczość i samodzielność w kreowaniu okazji sprzedażowych
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji, popartej doświadczeniem i wynikami w sprzedaży B2B
  • Wytrwałość i konsekwencja w działaniu

Obowiązki:

  • Telefoniczny kontakt z klientem (istniejące firmy w bazie, będące klientami)
  • Budowanie relacji, opieka posprzedażowa
  • W mniejszej części - pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja
  • Niezbędne narzędzia o pracę
  • Pracę w komfortowym biurze
  • Wsparcie merytoryczne zespołu + pakiet niezbędnych szkoleń

Poznaj

Advisory Group TEST Human Resources

Jesteśmy konsultantami HR - partnerami międzynarodowych korporacji w Polsce i czołowych polskich przedsiębiorstw. Jako firma rekrutacyjna działamy od 1991 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 10000 projektów z obszaru HR, co uczyniło nas jedną z najbardziej doświadczonych agencji rekrutacyjnych.

Nasz sukces oparty jest na praktycznej wiedzy biznesowej i budowanych przez lata relacjach w środowisku HR owocujących skutecznością rekomendowanych rozwiązań. Zachęcamy do obejrzenia filmu TESTed for 25 years.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.testhr.pl i zapoznania się z ofertą produktów oraz aktualnymi ofertami pracy.

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl