Doradca Klienta

Allfinanz Sp. z o. o.

7 godz. temu

Ogłoszenie numer: 1916594, z dnia 2018-02-21

W europejskiej korporacji pośrednictwa finansowego działającej w Polsce od 25 lat, znajdziesz miejsce, gdzie będziesz mógł zrealizować swoje cele finansowe i zawodowe. Jako jedna z niewielu firm działających na rynku, posiadamy w swojej ofercie produkty finansowe TFI oraz produkty ubezpieczeniowe.

Sukces jest wynikiem właściwej decyzji.

W celu rozszerzenia obszarów biznesowych szukamy doradców, łatwo nawiązujących kontakty, systematycznych i przedsiębiorczych.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i przedsiębiorstw
  • analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu
  • aktywna sprzedaż produktów finansowych
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Allfinanz
  • kompleksowa obsługa klientów

Wymagania

  • zaangażowanie oraz chęć osiągania wyznaczonych celów
  • inicjatywa w budowaniu relacji i otwartość na potrzeby klienta
  • wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • prywatną, ogólnopolską opieką zdrowotną
  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia
  • praca w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance (elastyczny czas pracy)

Zgłoszenia (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Poznaj

Allfinanz to spółka należąca do austriackiej grupy finansowej z kilkudziesięcioletnią tradycją działalności, w Polsce prowadzimy działalność od 1993 roku i zaliczamy się do grona pionierów na rynku usług pośrednictwa finansowego.

Naszym klientom oferujemy produkty oszczędnościowe, inwestycyjne oraz ubezpieczeniowe.

Zajmujemy się pośrednictwem finansowym na rynku kapitałowym i na rynku ubezpieczeń. Działamy w oparciu o wymagane przepisami prawa zezwolenia:

1/ jako dystrybutor jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych lub tytułów uczestnictwa funduszy zagranicznych. Podlegamy regulacji art. 32 ust. 2 ustawy o funduszach inwestycyjnych, posiadamy zezwolenie z dnia 16 października 2007 roku wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego na działalność polegającą na pośrednictwie w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych otwartych i specjalistycznych funduszy inwestycyjnych otwartych oraz tytułów uczestnictwa w funduszach zagranicznych.

2/ jako agent ubezpieczeniowy zarejestrowany w Rejestrze Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11121432/A prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Przez kilkunastoletnią działalność w Polsce udowodniliśmy swoją stabilność finansową i rzetelną pozycję na rynku, stając się docenianą i wiarygodną firmą dla naszych partnerów biznesowych, klientów oraz Towarzystw, z którymi współpracujemy. Stanowi to jeden z najważniejszych filarów sukcesu i pozycji rynkowej naszej firmy. Otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród. Posiadamy znakomitą opinię na rynku.

Przedstawiane rozwiązanie dla klienta powstaje po analizie jego obecnej sytuacji finansowej oraz aktualnie posiadanego portfela produktów finansowych i ubezpieczeniowych w odniesieniu do wytyczonych celów i potrzeb, które posiada.

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Doradca Klienta Praca Doradca Klienta