Podobne oferty pracy

Doradca Klienta

Klient portalu Praca.pl

308 dni

Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Międzyrzec Podlaski, Parczew, Radzyń Podlaski, Ryki, Stoczek Łukowski, Tomaszów Lubelski, Łuków, Zamość

Ogłoszenie numer: 968256, z dnia 2016-02-05

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży finansowej, obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Międzyrzec Podlaski, Parczew, Radzyń Podlaski, Ryki, Stoczek Łukowski, Tomaszów Lubelski, Łuków, Zamość

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów i usług bankowych
  • Kompleksową obsługę klientów w zakresie prowadzenia kont i rachunków bankowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów dbając jednocześnie o wysoki poziom obsługi
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia średniego lub wyższego
  • Doświadczenia w obsłudze klienta
  • Umiejętności budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientem
  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • Dobrej znajomości obsługi komputera i programów biurowych (IE, MS-Office)
  • Znajomości branży finansowej
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług finansowych

Oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • Szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji
  • Możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczenia w dużej instytucji finansowej
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...

Rekrutują z Praca.pl