Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1859426, z dnia 2017-12-06

www.cewar.com.pl

Firma "CEWAR" od 25 lat jest producentem i dostawcą wysokiej klasy wyrobów
i nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla przemysłu t.j. przemysł lotniczy, chemiczny, stoczniowy, kolejnictwo, infrastruktura drogowa, przemysł wydobywczy, energetyka, przemysł odlewniczy, motoryzacyjny i wiele innych w kraju i za granicą.

Doradca Techniczny - Technolog

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • realizacja strategii marketingowej i sprzedażowej na powierzonym terenie,
  • aktywna sprzedaż,
  • pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami,
  • organizacja spotkań, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
  • planowanie i realizacja budżetów sprzedaży,
  • poszukiwanie nowych dróg sprzedaży oraz inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
  • monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji,
  • doradztwo techniczne w zakresie produktów czołowych producentów narzędzi,
  • raportowanie wyników pracy,
  • przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie,
  • dbanie o dobre imię i wizerunek firmy,
  • stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji.

Wymagania

  • bardzo ważne: wykształcenie techniczne (min. średnie),
  • doświadczenie w sprzedaży produktów branży narzędziowej / technologia obróbki skrawaniem, dobór narzędzi, technolog,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • silna motywacja do osiągnięcia założonych celów,
  • dyspozycyjność i mobilność,
  • znajomość specyfiki regionalnego rynku,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office- MS Excel),
  • umiejętności negocjacyjne,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów),
  • silna motywacja do osiągania stawianych celów samodyscyplina.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej , dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń ( podstawa + prowizja) od osiąganych wyników,
  • samochód służbowy+ karta paliwowa,
  • laptop służbowy,
  • telefon służbowy,
  • darmowy system szkoleń produktowych, sprzedażowych i interpersonalnych,
  • wsparcie managera sprzedaży,
  • dostęp do niezbędnych materiałów promocyjnych i reklamowych,
  • sprzedaż najlepszych produktów dostępnych na rynku,
  • dużą samodzielność w pracy,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

CEWAR Sp. z o.o. Sp.K.

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl