Zobacz więcej ofert pracy

e-PR Manager

Eklektika Academy of Human Resources
Warszawa
praca stacjonarna
4288 dni temu

Firma oferuje usługi szkoleniowe i doradcze dla klientów biznesowych. NR KRAZ 6150

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się agencji Public Relations i Public Affairs poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: PR/08/2012

Zadania:
  • Tworzenie i realizacja strategii komunikacji w portalach społecznościowych dla klientów
  • Budowanie wizerunku firm/stowarzyszeń w Internecie poprzez aktywną działalność jako członek społeczności internetowych, tworzenie blogów, zakładanie i prowadzenie forów dyskusyjnych;
  • Budowanie społeczności wokół marek, produktów i firm;
    Animowanie społeczności;
  • Współtworzenie strategii reagowania w sytuacji kryzysu i wdrażanie jej w Internecie;
  • Doradztwo dla klientów  w zakresie możliwości wykorzystania narzędzi social media w kreowaniu wizerunku;
  • Zarządzanie budżetami projektów;
  • Analiza  treści internetowych pod kątem prowadzonych projektów;
  • Monitorowanie i raportowanie działań.

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z budowaniem wizerunku firm lub stowarzyszeń społecznych lub partii politycznych w Internecie;
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii e-PR dla klientów z różnorodnych branż np. finansowa, przemysłowa, produkcyjna lub stowarzyszenia, partie polityczne;
  • Znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Twitter, Goldenline, itp.);
  • Znajomość środowiska blogerów i specyfiki współpracy z nimi;
  • Znajomość działania aplikacji i gier na portalu Facebook;
  • Zainteresowanie branżą social media - newsy, nowe rozwiązania, nowe narzędzia social media;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji interaktywnej/social media
  • "Lekkie pióro" pozwalające na tworzenie publikacji;
  • Znajomość działań związanych z monitoringiem pasywnym na forach, blogach itp.

Oferujemy:
  • Praca stała w oparciu o umowę o współpracy lub umowę cywilnoprawną;
  • Zadaniowy czas pracy;
  • Przyjazną atmosferę w młodej, prężnie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość realizacji swoich pomysłów i wizji;
  • Możliwość awansu w strukturach firmy; współudział w budowaniu struktur firmy;
  • Praca przy wielu ciekawych projektach dla renomowanych klientów z różnych branż;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Eklektika HR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Filtrowa 67/42, 02-055 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 12340 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Eklektika HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.