Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1791449, z dnia 2017-09-22

Informujemy, że główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Gniewkowie. Istnieje możliwość zatrudnienia na stanowisku elektromechnika w Gniewkowie jak i w naszym oddziale w Złotorii.

Elektromechanik/Elektryk

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Gniewkowo, Złotoria/ k. Torunia

Opis stanowiska

  • naprawy, ustawienia, regulacje i kontrole pracy maszyn podczas produkcji;
  • wykonywanie czynności regulacyjnych pracujących ciągów produkcyjnych zmierzających do dotrzymania odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów oraz osiągania wymaganej wydajności;
  • wykonywanie czynności regulacyjnych pracujących ciągów produkcyjnych zapewniających bezpieczną pracę pracowników obsługi maszyn;
  • wykonywanie ciągłej bieżącej kontroli pracujących ciągów produkcyjnych;

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe o kierunku: elektryk, elektromechanik, automatyk przemysłowy
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • znajomość podstawowych elementów układów zabezpieczeń, automatyki i ich zastosowania
  • umiejętności serwisowania, naprawy oraz montażu układów zasilania, automatyki i sterowania maszyn
  • umiejętność ustawiania maszyn pod potrzeby produkcyjne
  • umiejętność dokonywania przeglądów maszyn oraz diagnozowania usterek
  • umiejętność prostych napraw mechanicznych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

Oferujemy

  • ciekawą pracę z możliwością wszechstronnego dokształcania się w zakresie serwisowania: maszyn do produkcji i konfekcjonowania świec, układów hydraulicznych maszyn, urządzeń chłodniczych, urządzeń sprężonego powietrza, urządzeń grzewczych
  • pewne  miejsca pracy, możliwość awansu, wynagrodzenie odpowiadające osiągnięciom

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

  • CV
  • list motywacyjny wraz  z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji