Elektromonter w Wydziale Terenowej Eksploatacji / ZES Czarna
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Elektromonter w Wydziale Terenowej Eksploatacji / ZES Czarna

Poznaj pracodawcę

ul. Warszawska 165
05-520 Konstancin-Jeziorna
woj. mazowieckie

Poznaj stanowisko:
Elektromonter

Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...

czytaj więcej: Elektromonter

Praca Elektromonter

Elektromonter w Wydziale Terenowej Eksploatacji / ZES Czarna - Ogłoszenie archiwalne

Praca Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Oddział w Poznaniu / Energetyka / Elektronika / Praca fizyczna / Serwis / Technika / Montaż / dolnośląskie

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Elektromonter Gi Group Sp z o.o. dolnośląskie

Elektryk / Elektromonter FARA Personaldienstleistungen dolnośląskie

Kierownik ds. Eksploatacji Technicznej Orbis S.A. dolnośląskie

Elektromonter - obsługa linii produkcyjnej Work Service dolnośląskie

Operator maszyn w firmie skandynawskiej Manpower dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

PSE S.A. Oddział w Poznaniu poszukują kandydatów na stanowisko:

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • praca w Zespole Eksploatacji Sieci Czarna (ZES Czarna) - związana z przebywaniem na stacjach elektroenergetycznych oraz w terenie pod Iiniami.
  • wykonywanie prac eksploatacyjnych i ruchowych, przy urządzeniach i instalacjach najwyższych napięć, w oparciu o procedury i regulaminy obowiązujące w PSE S.A.,
  • wykonywanie czynności łączeniowych na polecenie Dyspozytora KDM/ODM Poznań lub Dyżurnego CN/RCN Poznań,
  • realizacja funkcji określonych w "Instrukcji Bezpieczeństwa I Higieny Pracy Przy Urządzeniach i Instalacjach Elektroenergetycznych PSE S.A.",
  • wykonywanie przeglądów, badan eksploatacyjnych, konserwacji oraz usuwanie zakłóceń stacyjnych urządzeń i instalacji w zakresie:
    • obwodów pierwotnych,
    • obwodów wtórnych,
    • urządzeń EAZ,
    • transformatorów,
    • SOT,
    • zasilania potrzeb własnych prądu stałego i przemiennego,
    • pomiarów i rejestracji,
  • wykonywanie obchodów planowych i awaryjnych Iinii elektroenergetycznych,
  • pełnienie dyżurów domowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego, preferowane elektryk/elektroenergetyk,
  • doświadczenia zawodowego: preferowane doświadczenie w branży elektrycznej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętności pracy pod presją czasu, zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętności pracy w zespole, stanu zdrowia pozwalającego na realizację pracy na wysokości do 3 metrów (badania będą przeprowadzane po zakończonym procesie rekrutacji), dyspozycyjności (docelowo praca zmianowa oraz dyżury domowe).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • rozwój zawodowy,
  • dodatkową opiekę medyczną,
  • pakiet socjalny.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PSE S.A. Oddział w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014, poz. 1182 ze zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS