Najnowsze oferty pracy

  • Operations Manager

    Unique People sp. z o.o.   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    2 dni
    Główne zadania: realizowanie celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w ramach wyznaczonej strategii, analiza otrzymywanych raportów oraz optymalizacja kluczowych procesów, bieżąca praca z kadrą managerską, delegowanie zadań i...
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Kierownik Zespołu Call Center Kraków
Kierownik Zespołu Sprzedaży Telefonicznej

MEDIA IMPACT POLSKA Sp. z o.o
Kraków
praca stacjonarna
3529 dni temu

Media Impact Polska to spółka powstała z połączenia biur reklamy Grupy Onet.pl, Zumi i Ringier Axel Springer Polska. Zajmuje się obsługą reklamową zarówno online, jak i offline. Jako zespół specjalistów, kreujemy trendy w dziedzinie reklamy i komunikacji z konsumentem. Praca z nami to szansa na realizację swoich celów zawodowych, ale i pasji.

Jeśli ten opis Cię zainteresował, złóż swoją aplikację na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
  • Zarządzanie zespołem Konsultantów
  • Realizacja celów jakościowych i ilościowych
  • Motywowanie i rozwój podległych Pracowników
  • Monitorowanie i ocena jakości rozmów sprzedażowych
  • Wyznaczanie i kontrola realizacji celów sprzedażowych podległych Pracowników
Nasze oczekiwania
  • Min. 2 letnie doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem call center
  • Znajomość branży reklamowej
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Budowanie trwałych relacji z zespołem
  • Efektywne delegowanie zadań i monitorowanie wyników
  • Umiejętności motywowania
  • Pozytywne nastawienie
  • Determinacja w realizacji wyznaczonych celów
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe i indywidualne, karta Multisport
  • Pracę w młodym zespole
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).