Najnowsze oferty pracy

  • Operations Manager

    Unique People sp. z o.o.   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    2 dni
    Główne zadania: realizowanie celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w ramach wyznaczonej strategii, analiza otrzymywanych raportów oraz optymalizacja kluczowych procesów, bieżąca praca z kadrą managerską, delegowanie zadań i...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu

Getin Noble Bank S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3356 dni temu

Getin Noble Bank S.A. poszukuje Kandydatów/ Kandydatek do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: P/KW/02/15/Warszawa

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie prawidłowej pracy działu,

  • prowadzenie projektów dotyczących wprowadzania nowych produktów oraz rozwiązańw ramach telefonicznej obsługi klienta,

  • sporządzanie zestawień,rankingów zmierzających do wzrostu efektywności pracy podległych pracowników,

  • opracowywanie i opiniowanie dokumentacji, procedur niezbędnych do poprawnego działania call center,

  • możliwość testowania nowych aplikacji oraz udział w ich tworzeniu,

  • kontrolę przeprowadzanych szkoleń dla pracowników podległego wydziału,

  • zarządzanie podległym zespołem (koordynowanie, nadzorowanie pracy podległych pracowników),

  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz współpracę z innymi jednostkami Banku.

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe min. licencjat w kierunku bankowość, finanse, ekonomia, prawo, zarządzanie administracją,

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy w bankowości lub obsłudze klienta na stanowiskach lidera, managera, kierownika (mile widziane w obszarze call center),

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • wiedza z zakresu prawa bankowego oraz znajomość produktów banku,

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office w szczególności Excel,

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji,

  • nastawienie na realizację celów,

  • elastyczność oraz łatwość odnajdowania się w zmieniającym się środowisku pracy.

Oferujemy:
  • pracę w dynamicznym środowisku pracy,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • udział w różnorodnych akcjach funduszu socjalnego,

  • dofinansowanie do karty Multisport.

Getin Noble Bank to bank uniwersalny, dysponujący bogatą ofertą usług finansowych dostosowanych do potrzeb klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji.
Na rynku jesteśmy znani jako Getin Bank wyspecjalizowany w bankowości detalicznej i firmowej, Getin Business dedykowany do obsługi sektora korporacyjnego oraz Noble Bank skierowany do klientów private bankingu.

Zapraszamy także na: www.nabankdynamiczni.pll