Najnowsze oferty pracy

  • Operations Manager

    Unique People sp. z o.o.   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    10 godz.
    Główne zadania: realizowanie celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w ramach wyznaczonej strategii, analiza otrzymywanych raportów oraz optymalizacja kluczowych procesów, bieżąca praca z kadrą managerską, delegowanie zadań i...
Zobacz więcej ofert pracy

Team Leader w Zespole Call Center

Klient portalu Praca.pl
Gdańsk
praca stacjonarna
3284 dni temu

Ogłoszenie numer: 687371, z dnia 2015-05-12

Poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Nadzór nad realizacją targetów miesięcznych

  • Bieżąca koordynacja i kontrola działań zespołu Call Center

  • Organizacja, realizacja i nadzór nad szkoleniami rozwojowymi i caochingami dla pracowników

  • Realizacja monitoringu i coaching pracowników

  • Przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych nowych pracowników

  • Raportowanie na potrzeby działu

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy koordynatora zespołu lub w telefonicznej obsłudze klienta

  • Duża samodzielność i umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku, karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

  • Pracę w systemie zmianowym w godzinach 7-21