Najnowsze oferty pracy

  • Operations Manager

    Unique People sp. z o.o.   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    2 dni
    Główne zadania: realizowanie celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w ramach wyznaczonej strategii, analiza otrzymywanych raportów oraz optymalizacja kluczowych procesów, bieżąca praca z kadrą managerską, delegowanie zadań i...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Call Center (Help Desk)

ITC S.A.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
3398 dni temu

ITC S.A., jako doświadczony partner w branży IT, dostarcza swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie: outsourcingu, audytowania, consultingu oraz zarządzania systemami IT.

Do tej pory zaufały nam firmy z najważniejszych sektorów gospodarki: bankowości i ubezpieczeń, przemysłu i usług, farmacji i medycyny, administracji publicznej oraz budownictwa i nieruchomości.

Dołacz do nas już dziś!

Więcej o ITC S.A. - www.itculture.pl

Obecnie, w związku z rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lublin

Opis stanowiska:
  • zarządzanie zespołem (wyznaczanie celów, wspieranie, motywowanie, nadzór)
  • odpowiedzialność za skuteczną realizację strategii firmy w zakresie prowadzonych projektów
  • dbanie o wyoką jakość obsługi Klienta
  • sporządzanie raportów dotyczących aktywności i wyników
  • planowanie działań i wyznaczanie celów zapewniających realizację wyników Call Center (Help Desk) na oczekiwanym poziomie
  • rekrutacja i wdrożenie nowych pracowników oraz rozwijanie struktur
  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi Klienta i produktów
  • motywowanie i wspieranie pracowników
Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami Call Center/Help Desk min. 4 lata
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu obsługi klienta
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • orientacja na realizację celu
  • łatwośc nawiązywania kontaktów
  • umiejętność motywowania zespołu (znajomość technik, narzędzi motywacyjnych)
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy