Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Laboratorium Badawczego Warszawa
Kierownik Działu Badań Fizyko-Chemicznych Żywności

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
2664 dni temu

Ogłoszenie numer: 1485122, z dnia 2017-01-17

Wiodąca firma, światowy lider na rynku usług w zakresie jakości bezpieczeństwa żywności w związku z nowym projektem realizowanym w rejonie Warszawy, poszukuje osoby na stanowisko Kierownika działu badań fizyko-chemicznych żywności.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem techników i specjalistów wykonujących analizy żywności
  • Dbałość o koszty funkcjonowania działu
  • Aktywny udział w rozwoju działu
  • Aktywny udział w komunikacji wewnętrznej firmy ( j. angielski)
  • Dbałość o powierzone wyposażenie
  • Wywiązywanie się z zobowiązań systemu jakości

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku Chemia Analityczna, Technologia Żywności
  • Doświadczenie w obszarze pracy laboratoryjnej z ukierunkowaniem na chemię żywności
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami ludzkimi
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium objętym systemem ISO 17025

Oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę w stabilnej organizacji skoncentrowanej na jakość świadczonych usług
  • Pakiet socjalny oraz system motywacyjny
  • Intensywny program szkoleniowy
  • Możliwość rozwoju w tym w strukturach międzynarodowych