Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Kierownik Laboratorium Badawczego Wrocław
Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

Synevo Sp. z o.o.
Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
5 dni temu
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2

Jesteśmy ogólnopolską siecią Laboratoriów Medycznych wchodzącą w skład grupy Medicover działającej w obszarze ochrony zdrowia na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. jest aktywna na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój zarówno w obszarze analityki laboratoryjnej, jak również sieci Punktów Pobrań. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od podstawowych badań diagnostycznych, badań genetycznych, immunologicznych, hormonalnych, aż po projekty zaawansowanych badań klinicznych. W centrum naszej uwagi jest troska o zdrowie Pacjenta oraz jakość świadczonych usług na każdym etapie obsługi. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów.

Opis stanowiska:
  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego;
  • Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym;
  • Rozwój kompetencji podległego zespołu;
  • Nadzór nad realizacją wykonywanych badań;
  • Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;
  • Nadzór nad aparaturą medyczną i zamówieniami odczynników;
  • Zapewnienie najwyższej jakości procesu badawczego, zgodnie z przyjętymi w organizacji standardami;
  • Współpraca z zespołem Jakości Medycznej, działem sprzedaży i innymi jednostkami firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (tytuł specjalisty w dziedzinie diagnostyki medycznej);
  • Czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Doświadczenie na stanowisku kierownika laboratorium lub kierownika pracowni;
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne i organizacyjne.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów;
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz styczność z najciekawszymi przypadkami medycznymi;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub karty MultiSport;
  • Zniżki na badania diagnostyczne dla Ciebie i Twojej Rodziny;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie;
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej - to Ty wybierasz dla siebie benefity w ramach przyznawanej co miesiąc puli punktów;
  • Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;
  • Perspektywę awansu w ramach struktur wewnętrznych;
  • Pracę w komfortowej i bezpiecznej przestrzeni;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia;
  • Miejsce pracy: ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Synevo sp. z o.o.
Informujemy, że dobrowolnie podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Synevo Sp. z o.o w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy u Administratora oraz w celu nawiązania stosunku pracy z wybranym kandydatem, w sposób wynikający wprost ze zgody/zgód. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie w zakresie dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. Organem nadzorczym jest Inspektor Danych Osobowych z którym można kontaktować się: drogą e-mail iod @synevo.pl, pisemnie na adres: Inspektor Danych Osobowych, Zamieniecka 80/401 04-158 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres nie dłuższy niż rok, licząc od pierwszego dnia kolejnego roku. Administrator nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich ani innym podmiotom.

Poznaj