Najnowsze oferty pracy

  • Operations Manager

    Unique People sp. z o.o.   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    2 dni
    Główne zadania: realizowanie celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w ramach wyznaczonej strategii, analiza otrzymywanych raportów oraz optymalizacja kluczowych procesów, bieżąca praca z kadrą managerską, delegowanie zadań i...
Praca.pl Praca Mazowieckie Ostrołęka Kierownik Zespołu Call Center Ostrołęka
Kierownik zespołu telemarketingu i sprzedaży

Bank Zachodni WBK
Ostrołęka
praca stacjonarna
2839 dni temu

Ogłoszenie numer: 1200970, z dnia 2016-08-01

Placówka Banku Zachodniego WBK w Ostrołęce

zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrołęka

Opis stanowiska

  • Zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu sprzedażowego Call Center
  • Wypracowanie modeli sprzedażowych i standardów sprzedaży
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań z bieżącej pracy podległego zespołu
  • Prowadzenie szkoleń sprzedażowych oraz coachingu sprzedażowego
  • Doskonalenie umiejętności sprzedażowych i jakości rozmów handlowych prowadzonych przez Sprzedawców
  • Realizację powierzonych planów sprzedaży

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem sprzedaży CallCenter (lider) – warunek konieczny
  • Doświadczenie w telesprzedaży, umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń sprzedażowych oraz coachingu sprzedażowego
  • Znajomość technik sprzedaży, negocjacji, motywacji
  • Umiejętność organizacji oraz planowania pracy własnej i zespołu
  • Nastawienie na realizację założonych celów
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

Oferujemy

  • Pracę na samodzielnym i rozwojowym stanowisku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia z premiami miesięcznymi, zależnymi od wyników zespołu sprzedażowego
  • Stabilność zatrudnienia, stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00)
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach i szkoleniach