Najnowsze oferty pracy

  • Operations Manager

    Unique People sp. z o.o.   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    1 dni
    Główne zadania: realizowanie celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w ramach wyznaczonej strategii, analiza otrzymywanych raportów oraz optymalizacja kluczowych procesów, bieżąca praca z kadrą managerską, delegowanie zadań i...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Zespołu Call Center Warszawa
Koordynator ds. Administracji Serwisowej i Infolinii

Panasonic Marketing Europe GmbH
Warszawa
praca stacjonarna
3346 dni temu

Europa Środkowa i Wschodnia

Miejsce pracy: Warszawa

Panasonic Marketing Europe Oddział w Polsce poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko Koordynatora/Koordynatorki ds. Administracji Serwisowej i Infolinii.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • merytoryczne wsparcie Call Center oraz sieci serwisowej z punktu widzenia prawidłowej obsługi Klienta,
  • administrowanie bazą danych umów z autoryzowanymi partnerami serwisowymi,
  • przygotowywanie raportów KPI dla autoryzowanych partnerów serwisowych,
  • obsługa procesu wymian produktów (nadzór nad procesem podczas nieobecności osoby odpowiedzialnej),
  • rozliczanie faktur kosztowych.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale Customer Service,
  • wiedza z zakresu prawa konsumenckiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy, obowiązkowość,
  • wysoka komunikatywność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość MS Excel w stopniu bardzo dobrym,
  • znajomość SAP R/3 będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • miłą atmosferę pracy w zespole.

PANASONIC MARKETING EUROPE Oddział w Polsce e-mail:
rekrutacja@eu.panasonic.com.

CV i list motywacyjny prosimy wysyłać z dopiskiem KASI/02/15/P w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Panasonic jest jednym z największych na świecie wiodących producentów sprzętu elektronicznego w trzech obszarach: konsumenckim, biznesowym i przemysłowym.

Panasonic rozpoczął działalność w Polsce w 1993r. Od kwietnia 2008r. polski oddział firmy odpowiada również za operacje biznesowe w krajach bałtyckich. Od 1 kwietnia 2014r. jest również odpowiedzialny za sprzedaż i marketing na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej - łącznie 17 krajów.

Panasonic jest pracodawcą równych szans i dąży do różnorodności w miejscu pracy.