Najnowsze oferty pracy

  • Operations Manager

    Unique People sp. z o.o.   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    1 dni
    Główne zadania: realizowanie celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w ramach wyznaczonej strategii, analiza otrzymywanych raportów oraz optymalizacja kluczowych procesów, bieżąca praca z kadrą managerską, delegowanie zadań i...
Zobacz więcej ofert pracy

Team Leader Call Center

BPO POLAND Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3184 dni temu

BPO Poland świadczy usługi biznesowe w wielu językach dla klientów na całym świecie. Obszar naszych działań obejmuje usługi w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, analiz biznesowych, logistyki, obsługi klientów, e-commerce, marketingu i reklamy.

Doceniamy zaangażowanie i rozwijamy współpracowników w strukturach organizacji. Poszukujemy ludzi kreatywnych, którzy z pasją podchodzą do wykonywanych obowiązków a jednocześnie są nastawieni na cele.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację do nowego działu w strukturach organizacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: TLP/0715

Zadania:
  • Zarządzanie zespołem sprzedaży,
  • Motywowanie i wsparcie merytoryczne podległych Konsultantów,
  • Monitorowanie pracy indywidualnej i zespołowej w oparciu o wyznaczone cele,
  • Przygotowanie raportów i zestawień wyników sprzedaży.
Wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Team Leadera w Call Center,
  • Umiejętność zarządzania i motywowania zespołu,
  • Silna orientacja na osiąganie wysokich wyników, inicjatywa w działaniu,
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, umiejętność budowania trwałym relacji biznesowych,
  • Wysokie zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu, otwartość na zmiany,
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana).
Oferujemy:
  • Kompleksowe szkolenia,
  • Interesującą pracę i możliwość dalszego rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Przyjazne środowisko zawodowe i międzynarodowym otoczeniu.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.