Fundraiser - praca dla studenta

Greenpeace Polska

Gdańsk, Gdynia, Sopot

50 dni temu

 

 
Fundacja Greenpeace poszukuje otwartych i komunikatywnych osób na stanowisko Fundraisera.


Oferta jest skierowana szczególnie do osób, które łatwo nawiązują kontakt z nowo poznanymi ludźmi, są uprzejme i asertywne. Mile widziana jest szczera chęć działania na rzecz środowiska naturalnego.

 

Fundraiser - praca dla studenta
Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
 
Warto z nami pracować, ponieważ:
  • nasze stawki są wyższe niż u innych pracodawców: średnio 3600 pln/brutto/mieś za ¾ etatu -> ok. 2700 pln / mieś na rękę
  • wystarczy przekonać dwie osoby w ciągu dnia, do wsparcia naszej organizacji, żeby zakończyć dzień pracy wcześniej i otrzymać pełną dniówkę!!
Oferujemy również:
  • elastyczny grafik pracy wolne weekendy
  • do 1000 złotych na rękę za pozyskanie osoby do pracy w Twoim zespole w ramach rekrutacji bezpośredniej
  • bonusy pozapłacowe
  • profesjonalne szkolenia i wyjazdy integracyjne w Polsce i za granicą -
  • zdobywanie doświadczenia w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • praca z tytułu umowy - zlecenia

Do obowiązków Fundraisera należy pozyskanie jak największej ilości darczyńców.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Greenpeace Polska

Dlaczego warto?

Greenpeace w Polsce tworzą darczyńcy, wolontariusze, cyberaktywiści, fundraiserzy i pracownicy biura. Wspólnie działamy na rzecz ochrony planety - pragniemy zachować ją dla przyszłych pokoleń. Tylko razem jesteśmy skuteczni i możemy chronić nie tylko najcenniejsze obszary globalnego dziedzictwa, ale też działać lokalnie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl