Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    21 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Zobacz więcej ofert pracy

Główny Architekt Systemów

Connectis_
Warszawa
praca stacjonarna
2231 dni temu
Nr ref.: 6969/MR
Lokalizacja

Warszawa

Wynagrodzenie

do negocjacji

Obszar

IT/Architektura

Start

kwiecień- Maj 2018

Forma zatrudnienia

Umowa B2B

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Projektowanie architektury obszarów i rozwiązań w organizacji zgodnie z przyjętą strategią
  • Zgłaszanie inicjatyw w zakresie poprawy jakości rozwiązań
  • Konsultacje na potrzeby realizowanych projektów
  • Prace związana z optymalizacją oraz poprawą wydajności działających systemów informatycznych
Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu architektury rozwiązań IT
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień SOA
  • Znajomość wzorców projektów
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury dużych systemów IT (poparte konkretnymi projektami)
  • Duża sprawność w wypracowywaniu dokumentacji koncepcyjnej i projektowej
  • Doskonała znajomość BPMN
  • Pogłębiona praktyczna wiedza na temat obecnych technologii i nowych trendów w obszarach IT: integracja, direct , cloud systems, microservices
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie we wdrażaniu technologii ESB oraz ich integracji w popularnych technologiach integracyjnych
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej
  • Ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pakiet benefitów
Lokalizacja

Warszawa

Obszar

Start

Umowa B2B

Wymagania technologiczne:
  • SOA zaawansowany
  • ESB zaawansowany
  • BPMN zaawansowany
Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów: